Προς το περιεχόμενο

Joe satriani παιγμενο με Tom Anderson και Cornford.παρακαλω τις γνωμες σας...


AL PACINO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

καλα την παλευετε καθολου ρε?

 

maze, δεν έχω ακούσει ακόμα το clip, αλλά αυτό εδώ είναι απαράδεκτο.

εγω παντως ακουω πιο δυνατα τα αυγα παρα την κιθαρα ;D

 

Είναι η πολλοστή φορά που κάνεις προσβλητικό σχόλιο για κάποιο clip. Προσεξε.... είναι απόλυτα θεμιτή (και επιθυμητή από πολλούς) η σκληρή κριτική, αλλά αυτό που κάνεις εσύ είναι κάτι διαφορετικό. (Εν προκειμένω και ο playloud άσκησε κριτική για τον ήχο, αλλά δεν πιστεύω ότι ήταν προσβήτικός ο τρόπος).

 

 

Σε σχέση με το ερώτημα σου: Ναι την παλεύουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαιολογημένα ο harilatron μάλωσε τον maze, αλλά αν ακούσει το κλιπ θα καταλάβει ότι δεν ήταν κακία ή προσβολή, αλλα χιουμοριστικό σχόλιο (γι αυτό είχε και αυτό " ;D"  το φατσάκι.

 

Προφανώς με τα αυγά εννοεί τα "claps" που ακούγονται τα οποία είναι όντως σαν αυγά που σκάνε και η ενταση τους είναι υπέρ του δέοντος υψηλη...  ;)

 

Δεν νομίζω όμως ότι ο φίλος μας ενδιαφέρεται για γνώμες περί της παραγωγής του, άλλα για το παίξιμο του το οποίο ήταν ομολογουμένως πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαιολογημένα ο harilatron μάλωσε τον maze, αλλά αν ακούσει το κλιπ θα καταλάβει ότι δεν ήταν κακία ή προσβολή, αλλα χιουμοριστικό σχόλιο (γι αυτό είχε και αυτό " ;D"  το φατσάκι.

 

Προφανώς με τα αυγά εννοεί τα "claps" που ακούγονται τα οποία είναι όντως σαν αυγά που σκάνε και η ενταση τους είναι υπέρ του δέοντος υψηλη...  ;)

 

Δεν νομίζω όμως ότι ο φίλος μας ενδιαφέρεται για γνώμες περί της παραγωγής του, άλλα για το παίξιμο του το οποίο ήταν ομολογουμένως πολύ καλό.

ακριβως ετσι ειναι!τωρα δε φταιω εγω που ο harilatron το πηρε σαν προσβολη.ελεος δηλαδη!αν ειναι ετσι τον Wow! τι πρεπει να τον κανετε?τεσπα.

εμενα μου εδωσε την εντυπωση ο φιλος μας ο al pacino πως ενδιαφερεται για την παραγωγη και συγκεκριμενα για τον ηχο,για αυτο υποθετω πως αναφερει amp και κιθαρα τα οποια χρησιμοποιησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

maze, δεν έχω ακούσει ακόμα το clip, αλλά αυτό εδώ είναι απαράδεκτο.

Είναι η πολλοστή φορά που κάνεις προσβλητικό σχόλιο για κάποιο clip. Προσεξε.... είναι απόλυτα θεμιτή (και επιθυμητή από πολλούς) η σκληρή κριτική, αλλά αυτό που κάνεις εσύ είναι κάτι διαφορετικό. (Εν προκειμένω και ο playloud άσκησε κριτική για τον ήχο, αλλά δεν πιστεύω ότι ήταν προσβήτικός ο τρόπος).

 

 

Σε σχέση με το ερώτημα σου: Ναι την παλεύουμε.

 

 

ΞΕΚΟΛΑ!

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?xsid=a3e60c3073f0b5146d7a1722938087db&sw=eggs&x=0&y=0

 

Βλεπεις τι λεει εδω?

EGG-Shaker

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι ετσι τον Wow! τι πρεπει να τον κανετε?

 

+100

 

Τελικα όσοι εχουν κατω απο -4 karma συννενοουνται πιο ευκολα μεταξύ τους... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στον Maze -1 στον βιαστικούλη Κύριο Mod και κανά συγγνώμη επίσης δεν βλάπτει!!

Συνεννόηση τούβλο!!  :D

 

Το κομμάτι είναι πολύ δυνατό πολύ ωραίο παίξιμο και χαμήλωσε λίγο τα αυγά!!  ;D ;D

To keep you is no benefit. To destroy you, no loss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου