Προς το περιεχόμενο

John Petrucci (Lost Without You) by Dimis75


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν είμαι απο τούς φανατικούς οπαδούς του petrucci το συγκεκριμένο κομμάτι μού

άρεσε κα είπα να κάνω την απόπειρα να το περάσω.

Τελικά το κατάφερα (καλά η άσχημα θα μου πείτε εσείς).

Αναμένω λοιπόν την γνώμη σας και πάλι με πολύ ανοιχτά αυτιά έτσι ώστε να μπορώ να γίνομαι καλύτερος μέσα

απο τις επισημάνσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν να  γινω κακός ;)...θα ρωτησω...γιατι mp3 και όχι video ?????

Όποιος κατάλαβε ..κατάλαβε

Αν δεν δω πλεον δεν πιστευω τιποτα....

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε spiros69 μπορεί να έχεις δίκιο και να μου έστειλε ο petrucci κανένα demo του κομματιού πρίν το ολοκληρώσει

και το πόσταρα.

Εγώ πάντος δεν μπαίνω στην διαδικασία να ψάχνω αν ο καθένας εδώ μέσα παίζει η δεν παίζει αυτά που ποστάρει.

Αν παίζει και μούφα κατάσταση οκ.Τι να πώ.

Δύο κομμάτια που έχω ποστάρει και είναι σε video δεν έχουν βγεί καλά απο θέμα εικόνας και ήχου μιάς και δεν έχω κάμερα

και τα έχω τραβήξει με ψηφιακή μηχανή.

Για πάρτη σου όμως φίλε spiros69 επείδη μου την έχωσες με το υπονοούμενο (όποιος κατάλαβε..κατάλαβε) θα καθήσω να το γράψω μόλις μπορέσω.

Θα φροντίσω να βρώ βιντεοκάμερα όμως για να είναι καθαρό το πλάνο για να μην υπάρχει αμφισβήτηση και μου πείς οτι τα δάχτυλα δεν είναι δικά μου στο τέλος.

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά πάντως για τα σχολιά σας και θα προσπαθήσω απο εδώ και πέρα να ποστάρω και video ενάντια στα ''αγνώστου προελεύσεως'' mp3 που βάζουμε όλοι μας απ'οτι κατάλαβα τελικά απο τον φίλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται να αρπαζεσαι...φιλε μου ισα ισα εμενα θα με τιμαγε αυτο το σχολιο σημαινει οτι παιζεις τοσο καλα που δεν μπορεις να ξεχωρισεις το αυθεντικο απο την δικη σου εκτελεση....εξαλλου εσυ ξερεις καλυτερα πως παιζεις και εαν το παιζεις τοσο καλα οποτε τα υπολοιπα περιττευουν νομιζω ....φιλικα

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ φίλε ignantios και με το δικό σου σκεπτικό και ίσως να έχεις δίκιο στο οτι δεν έπρεπε να αρπαχτώ.

Απλά μου έκατσε λίγο στραβά το υπονοούμενο του φίλου και αντέδρασα έτσι.

Αυτό ήταν όλο και ούτε ανοίγω καμία κόντρα με τον φίλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου