Προς το περιεχόμενο

o τυπος εχει τεραστια γλωσσα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Που είναι ρε παιδιά η γνωστή κουστωδία να παραπονεθεί για το ότι τέτοια θέματα δεν έχουν θέση σε ένα μουσικό φόρουμ; Απεργείτε;

 

Ε, ρε μπαν που θα φάτε μια ωραία μέρα (ή νύχτα)...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πιο ωραίο είναι ότι ο συνφορουμίτης το είχε ποστάρει στα... μουσικά βίντεο (όπου και βεβαίως αφαιρέθηκε και ήρθε εδώ). Εγώ δεν απάντησα γιατί τέτοια θρεντ είναι τόσο ανάξια λόγου που το παραμικρό σχόλιο του κάνει ένα εντελώς αχρείαστο bump. Χίλιες φορές καλύτερα να το αφήσεις να ψοφήσει στην ανυπαρξία.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

... Χίλιες φορές καλύτερα να το αφήσεις να ψοφήσει στην ανυπαρξία.

 

Συμφωνώ. (Μόνο λίγα δευτερόλεπτα ήταν το δικό μου bump)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!! ε αφηστε αυτο το βιντεο να ανπαυθει εν ειρηνη. μην το bumpιζετε. ας διαγραψει καποιος αυτο το ακαταλληλο βιντεο . μα ποιος ανιδεος το εβαλε.

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!! ε αφηστε αυτο το βιντεο να ανπαυθει εν ειρηνη. μην το bumpιζετε. ας διαγραψει καποιος αυτο το ακαταλληλο βιντεο . μα ποιος ανιδεος το εβαλε.

 

Δεν το λέω για 'σένα ωρέ rondat - εσύ, έβαλες ένα άκυρο βίντεο, εν' τάξει δε χύθηκε και το γάλα.

 

Για τους ΚΑΦΡΟΥΣ που σπεύδουν να την πουν σε εμένα όταν κάνω κάτι παρόμοιο το λέω.

 

Συχαμένο πράγμα η υποκρισία τελικά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άσχετο αλλά ωραίο (πιστεύω): είναι ένα μουσικό βιντεάκι που ήθελα να αφιερώσω στον Eye αλλά δεν το έχω κάνει μέχρι στιγμής. Νομίζω πως ήρθε η ώρα. Θα ζητήσω και λεπτομέρειες επ'αυτού γιατί με ενδιαφέρει...

 

Rondat δεν θα σε φάμε ζωντανό...   ;D  :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε παιδια. ! τελικα υπαρχει στοργη σ αυτο το φορουμ!! ΧΑΧΑ :)! τα λεμε σε αλλο θρεντ. το βιντεο ειναι πολυ εξωγηινο παντως.

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου