Προς το περιεχόμενο

τελειο τριλλημα gibson lp supreme vs lp 57 goldtop vos vs lp295 goltop


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σ' αυτά τα πακέτα δεν παίρνεις καμία PRS; Λέω εγώ τώρα...

 

Ενταξει μπορει να παρει και σαλονι....

Αλλα ο ανθρωπος ρωταει αναμεσα σε αυτες τις τρεις που λεει ποια προτιμας...

 

 

Αν και απο οτι φαινεται αυτος εχει ηδη αποφασισει αλλα ρωταει για πλακα... Αν του απαντουσαμε αυτην που ηθελε θα ηταν τρισευτυχισμενος και δεν θα ειχε πλεον τριλλημα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελλο μου αγορι...  Χωρις παρεξηγηση, μου θυμιζει κατι πληκτικα επιπλα που εχουν οι γιαγιαδες...

 

βοσ και παλι βοσ ;)

 

+1

Εγώ στη θέση σου θα κοίταζα και την εναλλακτική που προτείνει ο Θωμας λόγω έλλειψης στοκ της supreme... Πολύ πιο ωραία μου φαίνεται  :) .

Επίσης αν σας πω ότι έτυχε να παίξω με VOS '57 Goldtop και η αίσθησή της στο χέρι δε μου άρεσε καθόλου θα με πείτε παράξενο;;   :D :D :D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η supreme εχει carved... bottom και ειναι chambered, ενδιαφερον. Αν δεν ηταν τοσο φορτωμενη με μπλιμπλικια και ειχα τοσα λεφτα για κιθαρα αυτη θα αγοραζα. prs θα αγοραζα αλλα λεμε τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι το large headstock με το binding που εχουν οι καστομ με τρελαινει,,,οποτε προσπαθησα να παιξω με στανταρντ μου φανηκε πολυ παιχνιδακι στο ματι σε σχεση με την καστομ...γι αυτο και μου ειναι δυσκολο να ξεφυγω απο κατι παρομοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου