Προς το περιεχόμενο

Emotional Melodic Guitar Solo 2 by Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Παραθετω το 2ο βιντεο της "σειρας" Emotional Melodic Guitar Solo! Πολλες μελωδιες, ελπιζω να σας αρεσει!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ηρθε η ωρα να δωσεις τις musicman σου. Να παρεις δυο σοβαρες κιθαρες (μια καλη strat και μια καλη gibson) Να με συμπαθας αλλα με  τη strat αυτο που βγαζεις στο παίξιμο σου είναι ηχητικά πολυ καλύτερο για μενα απο οτι με τις αλλες.Προσωπικη άποψη θες την ακούς αλλιως απο εδω πάνε και οι άλλοι. Το σχολιο μου ειναι τελειως φιλικο καμια δοση ειρωνειας, κακιας κλπ.  ;)

 

 

P.s ειναι αυτο που λεμε γίνεσαι άντρας ρε παιδί μου... :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ παιδια!

 

Νομιζω ηρθε η ωρα να δωσεις τις musicman σου. Να παρεις δυο σοβαρες κιθαρες (μια καλη strat και μια καλη gibson) Να με συμπαθας αλλα με  τη strat αυτο που βγαζεις στο παίξιμο σου είναι ηχητικά πολυ καλύτερο για μενα απο οτι με τις αλλες.Προσωπικη άποψη θες την ακούς αλλιως απο εδω πάνε και οι άλλοι. Το σχολιο μου ειναι τελειως φιλικο καμια δοση ειρωνειας, κακιας κλπ.  ;)

 

 

P.s ειναι αυτο που λεμε γίνεσαι άντρας ρε παιδί μου... :P

 

Καταλαβαινω απολυτα τι λες! Εχουν τρελο χαρακτηρα οι στρατ και αρχιζω να το "ακουω".

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρεις δυο σοβαρες κιθαρες (μια καλη strat Ibanez και μια καλη gibson flying V)

Αυτο ειναι το σωστο  ;D

 

Ωραια αναλυση βιντεο, με τι το τραβηξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφήστε τον άνθρωπο να παίζει με ό,τι θέλει. Παιχταράς. Πολύ καλό και αυτό όπως και τα άλλα. Βέβαια αυτό το "emotional ..." ρε παιδάκι μου.... Δηλαδή τα άλλα που παίζεις είναι αναίσθητα  ;D?

 

Μπράβο και πάλι μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφήστε τον άνθρωπο να παίζει με ό,τι θέλει. Παιχταράς. Πολύ καλό και αυτό όπως και τα άλλα. Βέβαια αυτό το "emotional ..." ρε παιδάκι μου.... Δηλαδή τα άλλα που παίζεις είναι αναίσθητα  ;D?

 

Μπράβο και πάλι μπράβο.

 

Χαχα καλο! Ευχαριστω φιλε!

 

Το βιντεο το τραβηξα με το κινητο μου για να δοκιμασω τα 60 fps. Not bad!

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου