Προς το περιεχόμενο

virtual dj σε macintosh


V.P.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια χαιρετω....αν και εχω ψαξει σε τορεντ δν καταφερα να βρω καμια ψιλο-τελευταια εκδοση του virtual dj για macintosh... μηπως μπορει να βοηθησει κανενας??|([π.χ. να μου στειλει το αρχειο με mail ή να μου δωσει κανενα rapidshare link???) ..αν παιζει προβλημα με τους κανονες του φορουμ υπαρχουν τα π.μ.!!! ;)

thanx!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες προτού ποστάρετε κάτι τους κανόνες του site τους έχετε διαβάσει; Αν ναι τότε τι ρωτάτε για τορεντ και σπασμένα; Α ναι υπάρχουν και τα πμ....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..αν παιζει προβλημα με τους κανονες του φορουμ υπαρχουν τα π.μ.!!! ;)

Ρε παίδες προτού ποστάρετε κάτι τους κανόνες του site τους έχετε διαβάσει; Αν ναι τότε τι ρωτάτε για τορεντ και σπασμένα; Α ναι υπάρχουν και τα πμ....

επαναλαμβανεις απλως αυτα που εχω ηδη γραψει?  ??? ::) ::) ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για το πόσο φαουλ και κόκκινη είναι αυτό που ρωτάς.

Ανοίγουμε κάτι που ξέρουμε ότι απαγορεύεται σε αυτό το site, αλλά δεν ξεχνάμε να υπενθυμίσουμε ότι υπάρχουν και τα πμ.

 

Μια συμβουλή: Βρες καλύτερο torrent search engine και όλο και κάτι θα βρεις

 

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για το πόσο φαουλ και κόκκινη είναι αυτό που ρωτάς.

Ανοίγουμε κάτι που ξέρουμε ότι απαγορεύεται σε αυτό το site, αλλά δεν ξεχνάμε να υπενθυμίσουμε ότι υπάρχουν και τα πμ.

 

Μια συμβουλή: Βρες καλύτερο torrent search engine και όλο και κάτι θα βρεις

 

πολυ ποδοσφαιρικο το κλιμα σημερα στο νοιζ  ;)....  πρωτον οι κανονες εξαφανιστηκαν απο το νοιζ...δν τους βρισκω πλεον.το επισημανε και ο bloody στο αντιστοιχο τοπικ....δευτερον  ειναι δυνατον να ειναι πραγματικα απαγορευμενο να ζητας λινκ για πειρατικο υλικο??ποσο μαλλον οταν θα δωθουν μεσω π.μ. οποτε δν θα φανει κατι στην σελιδα??? δλδ ας "πιασουν" τον "rainbowe" επειδη ΖΗΤΗΣΕ KATI παρανομο....θα απανταγα με βεβαιοτητα αν εβλεπα τους κανονες αν υπαρχουν καπου ...αλλα....

 

στο θεμα μας τωρα προφανως αναφερεσαι στην 4.3 εκδοση...υπαρχει ομως και v.5...κατι παραπανω θα εχει για να την ψαχνω :) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε rainbowe, τι ακριβώς σου φαίνεται παράξενο; Ναι, απαγορεύονται ρητά οι συζητήσεις για πειρατικό λογισμικό και εννοείται ότι δεν γίνεται να ζητάς links μέσω του φόρουμ! Τι διαφορά έχει αν θα γίνει μέσω π.μ. η φάση; Δηλαδή θα έπρεπε να αρχίσουμε στεγνά τη συζήτηση για Rapidshare και torrent trackers για να αποφασίσουμε ότι πλέον μιλάμε για θέματα που δεν θα έπρεπε;

 

Σκέψου και το άλλο. Αν την πέσει κάποιος από το ΣΔΟΕ στον Yameth (που είναι ο διαχειριστής) και μετά από το παραπάνω αίτημα τον κατηγορήσει ότι στο site του κάνουν διακίνηση πειρατικού λογισμικού, τι λες να του πει; Μήπως "δεν φταίω εγώ, ο τάδε ζήτησε κάτι πειρατικό" και όλα θα είναι εντάξει; ΌΧΙ, πάλι θα την πληρώσει ο ιδιοκτήτης του site σε μια τέτοια κατάσταση. Ελάτε ρε παιδιά, ας μην κάνουμε ότι δεν καταλαβαίνουμε... ::)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου