Προς το περιεχόμενο

Guitar Hero game


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θεωρω απο τα πιο ανοητα παιχνιδια κι ας εχει σχεση με τη κιθαρα(που λεει ο λογος)..

Η απορια μου ειναι απλη...

Γιατι οι πιτσιρικαδες δεν καθονται να μαθουν κανονικη κιθαρα και καθονται και εξασκουνται στο μπλιμπλικι???

Μια φορα προσπαθησα να παιξω και πραγματικα θεωρω πιο ευκολο να μαθει κανεις κιθαρα παρα αυτο..

Την αποψη σας παρακαλω......

 

 

 

 

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον που ξέρει κιθάρα είναι δύσκολο να μάθει το παιχνίδι, για κάποιον που δεν ξέρει κιθάρα είναι πιο εύκολο να πατά 3-5 κουμπιά  ;)

 

Εγώ σπάω πλάκα που πάντα βγαίνω ο πιο κουλός Guitar Hero όταν τύχει να παίξω με φίλους που δεν έχουν ιδέα από κιθάρα  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενα off topic αν μου επιτρεπεται..

Εγω παιζω στους Κερινους, και το διευκρινιζω γιατι με ενημερωσαν κατι παιδια για ενα τυπακι περιεργο...

Που πας καημένε Καραμήτρο....

Συγνώμη, δεν κρατήθηκα...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ σπάω πλάκα που πάντα βγαίνω ο πιο κουλός Guitar Hero όταν τύχει να παίξω με φίλους που δεν έχουν ιδέα από κιθάρα  :D

 

 

Μια απ'τα ιδια...αστα..

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει μωρέ. Ψιλοβλακιόύλα είναι αλλά έχει την πλάκα του να παίζει κανείς και να φαντάζεται πως παίζει αυτά τα κομμάτια μπροστά σε κόσμο. Τουλάχιστόν έχουν βάλει ωραία κομμάτια. Θα περίμενα περισσότερες κιθάρες και να είναι δυνατόν και για άλλα όργανα όχι μόνο για κιθάρα.

Υ.Σ: Έχει βγει και κιθάρα που την συνδέεις με το πισι για το συγκεκριμένο παιχνίδι!

 

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορισμένα κομμάτια πραγματικά είναι πιο εύκολα να τα παίξεις στην κιθάρα παρά στο παιχνίδι!!Εγώ βγάζω γούστα με τα γκομενάκια πάντως και τον κόσμο που και καλά χτυπιέται  ;D ;D ;D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου