Προς το περιεχόμενο

Ένα από τα τραγούδια μου


Seezo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους!Θα ήθελα να ακούσετε ένα κομμάτι που έγραψα πρίν λίγες ημέρες. Πειραματίζομαι σε διάφορα στυλ, αυτό είναι ορχηστρικό με κιθάρες.Θα ήθελα τις γνώμες σας καθώς και τις παρατηρήσεις σας, για τον ήχο, τη μελωδία και ότι άλλο έχετε να μου πείτε. (Το προτότυπο έχει λίγο καλύτερη ποιότητα ήχου απ'ότι το video).

Ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιες ταξιδιαρικες μελωδιες!

γενικα το κοματι εχει μια πολυ καλη ατμοσφαιρα την οποια στην μεταφερει κ χαλαρωνεις!

αλλα ενα μελωδικο slide σολακι το ηθελε!

 

[move]καλα ρε παιδια μην βαρατε  :P [/move]

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Νομίζω ότι όταν ακούμε ένα τραγούδι δεν πρέπει να έχει εικόνα για να μπορούμε να συγκεντρωθούμε στο τραγούδι καθε αυτού, γιατί νομίζω επηρεάζει διαφορετικά.

Εμένα ο ήχος μου άρεσε και οι μελωδίες σου, απλά θα προτιμούσα μια βασική μελωδία που στα 2 λεπτά που είναι το κομμάτι να επαναλμβάνεται έστω 2 φορές ώστε να μείνει και κάτι στον ακροατή εφόσον δεν έχει λόγια.

Μπράβο πάντως χαλαρωτικό πολύ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή μελωδία .. Πράγματι σε ταξιδεύει .. Κάπου , κάπου μακρυά ..

Παρόλα αυτά ένα σολάκι μελωδικο θα το ήθελε !!! Καλοπροαίρετα πάντα . ;)

Παίζοντας σου έρχεται η όρεξη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις!Η αλήθεια είναι ότι δε διαφωνώ μαζί σας. Μάλλον θα ήταν πιο καλό αν επαναλαμβανόταν ένα σημείο του κομματιού και αν είχε ένα πιο αναγνωρίσιμο σολάκι.Το έκανα όμως σε φάση Jammarisma ξαφνικά μία νύχτα και θέλησα να το αφήσω έτσι ακριβώς όπως γεννήθηκε!Να είστε καλά!Ευχαριστώ για το χρόνο σας παλικάρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου