Προς το περιεχόμενο

Μεταφορικές από Αγγλία.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα..προχθές αγόρασα μια κιθάρα με σκληρή θήκη από Αγγλία..ο τύπος πήγε να μου την στείλει και του είπαν στην parcelforce ότι το δέμα είναι πολύ μεγάλο..στην ups του ζητήσαν 300 λίρες?

ξέρει κάποιος κάποιον τρόπο να σταλεί? έχω πληρώσει για τα μεταφορικά κοντά στις 80 λίρες..Διαφορετικά θα πρέπει να πάρω πίσω τα χρήματα, αλλά θα προτιμούσα να βρεθεί τρόπος να έρθει ελλάδα..

ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ξέρω τι σου λέει ο πωλητής...Εμένα μου ήρθε μια Gibson με τη θήκη της με  parcelforce και πλήρωσα 66λίρες μαζί με ασφάλεια για 1000λίρες..

Με την υπηρεσία Global Priority.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης ο πωλητής μου είπε ότι το μήκος ξεπερνάει το 1,50 και η parcelforce δεν στέλνει πάνω από αυτό το όριο..

μήπως μετάνιωσε ο φούστης και δεν θέλει να την στείλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παίδες μην μπερδεύεστε.

Από DV, κάποτε πλήρωσα 13 λίρες για τη μεταφορά ενός μπάσου.

Για ένα laptop, η τιμη που έδιναν σε ιδιώτη (και όχι προς επιχείρηση-DV247) για να μου το στείλει ήταν 135 Λίρες.

Είναι ακριβά τα μεταφορικά απο Αγγλία πάντα εκτός απο τις περιπτώσεις που ο αποστολέας επιτυχγάνει τιμές bulk αποτολής.

Προσωπικά θα έβαζα τον Αγγλο να ψάχνει να με εξυπηρετήσει διαφορετικά θα έπαιρνα τα λεφτά πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης ο πωλητής μου είπε ότι το μήκος ξεπερνάει το 1,50 και η parcelforce δεν στέλνει πάνω από αυτό το όριο..

μήπως μετάνιωσε ο φούστης και δεν θέλει να την στείλει?

 

Αυτό με το 1.5μ είναι αλήθεια αλλά η θήκη της strat είναι 105 πόντους,ενώ της gibson 108..

Αποκλείεται να υπάρχει τέτοιο πρόβλημα,κάποια λαμογιά συμβαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου