Προς το περιεχόμενο

Τι είναι αυτή η Stratocaster;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχει υπογραφη η κατι σχετικο αλλα ειμαι σιγουρος οτι ειναι χειροποιτη η φτιαγμενη απο παρτς

Από parts είναι σίγουρο ότι είναι φτιαγμένη...τώρα για χειροποίητη είναι άλλη ιστορία. Οι χειροποίητες φαίνονται από τις "εργοστασιακές" ατέλειες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από parts είναι σίγουρο ότι είναι φτιαγμένη...τώρα για χειροποίητη είναι άλλη ιστορία. Οι χειροποίητες φαίνονται από τις "εργοστασιακές" ατέλειες

 

Και τώρα θα σκάσει μύτη και ο Yann για τον προσδιορισμό του "χειροποίητου"........ ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτεινετε μου κανα καλο μαγαζι για service εγω ειμαι αναμεσα σε δυο στον παπαζογλου η αλλιως dr fret η στον παναγιωτη λαμπη και για τους 2 εχω ακουσει και καλα και κακα λογια εχετε να μου προτεινετε κατι καλο?παρεπιπτοντος βρισκομαι θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.........αρκει να γινεται...

 

Χωρίς να θέλω να γίνω Κασσάνδρα, κάτι μου λέει ότι αυτό το μονοκόματο καρυδόμπρατσο θα χει πρόβλημα να έρθει στα ίσα του......... :-\

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΦΤΑ ΚΙΛΑ!!!!!!!!!!!!!!! ???

Μεγεια φιλε μου το  τσαμπα-οργανακι αλλα περναω μια φαση στη ζωη μου που δεν αντεχω πια ουτε τους βαρυς ενισχυτες ουτε (ακομα περισσοτερο) τις βαριες κιθαρες.Πουλησα η αποστρατευσα οτι μου κατεδαφιζε την μεση και τον ωμο κι ας ηταν ''φιρμα'' κι ας επαιζε καλα.

Τι να κανουμε ο καθενας εχει τις αντοχες του...

Ξανα με γεια παντως.Μηπως πουλας το pickguard? ;) ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιθαρα ειναι ειναι θανατος ειναι 6.5-7 κιλα

Επαιζα με μια cort στον ωμο που ειναι 5,5 κιλα για κανα 2 ωρο+ σε ενα jamarisma σε στουντιο και μου βγαλε προβλημα στη πλατη...ΠΡΟΣΟΧΗ φιλε..7 ειναι πολλα!!! ???

sdsds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη για να παιζεις κιθαρα θες ενα 6 μνο gym. ;D

Μη το λες...2 χρονια ετρεχα στα γυμναστηρια κ με βγαλε off..Απο τοτε προτιμω τα ελαφρια οργανα.. :P

sdsds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου