Προς το περιεχόμενο

Mr.Crowley Solo


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα... Ικανότητες έχεις...

Αλλά... το original solo είναι τόσο καλά δομημένο στην τεχνική του που ό,τι και να βάλεις μέσα απλώς το μειώνεις. Ιδίως, αν προσθέτεις τεχνικές που δεν έχουν καμία σχέση με Randy...

Επίσης δεν ακούγεσαι. Στο 0.32 ακούγεται μέχρι και ένας ήχος από την κιθάρα, δεν ξέρω αν είναι το selector η κάτι τέτοιο, αλλά ο ήχος είναι πολύ θαμμένος...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επιτελους VIDEO

[move]ελεος με τα MP3[/move]

 

Άντε πάλι τα ίδια!..... ::) ::)

 

Sorry που θα το πω αλλά κατάντησε γραφικό πλέον...

Είναι σαν να προτρέπουμε τους μουσικούς να πάψουν να ασχολούνται με τη μουσική και την ηχογράφηση της (η οποία είναι ήχος..)και να ασχοληθούν με την σκηνοθεσία... ::) ::) ;D ;D

 

Στην ουσία αν δεν το έχεις καταλάβει αυτό που φωνάζεις είναι ..."έλεος με τον ήχο", "όχι άλλο ήχο"!!

 

 

(Δεν λέω βέβαια οτι "είναι λάθος" όποιος ανεβάζει βίντεο, αλλά δεν μπορεί να κατηγορούνται κι όλας όσοι ηχογραφούν μουσική και μας την παρουσιάζουν, επειδή δεν μας "απέδειξαν" πώς το έκαναν την ώρα που το έκαναν!...Έλεος!! (εδώ πράγματι ταιριάζει!!)

 

Βέβαια απο την άλλη αν μουσική για κάποιον είναι μόνο το..."κοιτάξτε τί μπορώ να κάνω!!" τότε δεν μου προξενεί και πολύ μεγάλη εντύπωση αυτή η εμμονή...

 

ibanezas1980 sorry για το offtopic...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα... Ικανότητες έχεις...

Αλλά... το original solo είναι τόσο καλά δομημένο στην τεχνική του που ό,τι και να βάλεις μέσα απλώς το μειώνεις. Ιδίως, αν προσθέτεις τεχνικές που δεν έχουν καμία σχέση με Randy...

Επίσης δεν ακούγεσαι. Στο 0.32 ακούγεται μέχρι και ένας ήχος από την κιθάρα, δεν ξέρω αν είναι το selector η κάτι τέτοιο, αλλά ο ήχος είναι πολύ θαμμένος...

 

ρε παιδια δεν ανεβαζω κατι για να το κανω συγκριση με το original - φυσικα και οχι - ενα take ηταν και ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

 

Δεν ειμαι virtou - για το κεφι μου παιζω και περναω ομορφα  :)

 

Το εχω παιξει και ακριβως οπως ειναι στο δισκο αλλα τι να λεει - θεωρω οτι ο καθενας πρεπει να βαζει τη προσωπικη του αποψη αρκει να τον κανει να νιωθει ομορφα.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρελλαθηκα αλλα ενταξει αμα ειναι just for fun ειναι ok. Απλα δεν καταλαβαινω γιατι να ανεβαινουν πραγματα που εχουν γινει just for fun, ΕΙΔΙΚΑ οταν ο ηχος ειναι ΤΟΣΟ κακος (ακουγεσαι λες και παιζεις μεσα απο σπηλια). Αν ειχε ξεκινησει απο πλακα και ΜΕΣΑ απο αυτο βγηκε κατι ιδιαιτερο που αξιζει παρουσιασης ναι, το καταλαβαινω, αλλιως...... anyway.

 

Χρονια Πολλα

 

ΥΓ. εισαι κουρδισμενος κατω ε? σαν ντο το ακουω

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες χρόνια πολλά.

Ibaneza το μόνο που έχω να παρατηρήσω είναι ο ήχος, που όντως είναι κακός.

Από εκεί και πέρα είτε βίντεο, είτε κλιπ, είτε 100% ίδιο, είτε "αυτοσχεδιασμό", ο καθένας είναι free να ανεβάζει ότι θέλει (αρκεί να συμφωνεί με τις αρχές λειτουργίας του site φυσικά) είτε οι υπόλοιποι τον καταλαβαίνουμε είτε όχι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...thanx οπως και ν εχει κ τιμη μου που ακουσαν το παιξιμο μου αρνητικα η θετικα 2-3 ατομα απο εδω που θεωρω guitar heroes....χωρις υπερβολες! Να στε καλα...και θα προσπαθησω να το ανεβασω ξανα με καλυτερο ηχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου