Προς το περιεχόμενο

Mr.Crowley Solo


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να επαναφέρω το θέμα on topic θεωρώ ότι ακριβώς το πρόβλημα στον ήχο οφείλεται στο ότι ο ibanezas1980 μας έδωσε βίντεο και όχι mp3, ή οποιοδήποτε άλλο φορμά ΗΧΟγράφησης.

Φίλε ibanezas1980 κάνε μας τη χάρη και ηχογράφησε πάλι το σόλο σε mp3 ώστε να ακούγεται κανονικά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δεν ανεβαζω κατι για να το κανω συγκριση με το original - φυσικα και οχι - ενα take ηταν και ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

 

Δεν ειμαι virtou - για το κεφι μου παιζω και περναω ομορφα  :)

 

Το εχω παιξει και ακριβως οπως ειναι στο δισκο αλλα τι να λεει - θεωρω οτι ο καθενας πρεπει να βαζει τη προσωπικη του αποψη αρκει να τον κανει να νιωθει ομορφα.

 

:)

 

Εγώ θα σου πω ότι δεν έχεις άδικο σε αυτό. Απλώς, για εμένα προσωπικά, ορισμένα σόλο αγγίζουν τόσο το ιδανικό που είναι πολύ δύσκολο να προσθέσεις κάτι πέρα από αυτό που έχει παιχθεί. Εκτός αν δεν μπορείς να παίξεις το σόλο στην πραγματική του μορφή, που στην περίπτωση σου είναι εμφανές ότι δεν ισχύει.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχεις το σολο αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν μου εκανε κατι εντυπωση ετσι ωστε να σταθω.Βεβαια ο ηχος δεν ηταν οτι καλυτερο για να γινει κριτικη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου