Προς το περιεχόμενο

Απέλυσαν τον Στελιο Κουλογλου απο την Ερτ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαμαρτύρομαι για την λογοκρισία κατά των εκπομπών του Στέλιου Κούλογλου και των συνεργατών του.Αρνούμαι και αντιστέκομαι στη φίμωση των φωνών της αλήθειας.

 

http://www.petitiononline.com/RWF1/petition.html

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι λενε εκει στην ΕΡΤ οτι δεν τους έκανε αλλο κλπ...

Εχουνε και γιουροβιζιο τα παιδία τώρα και διαφορα αλλα σοβαρά ...τί να τον κάνουν???

Τι να πείς.... η στραβός ειναι ο γυαλός ή στραβός είναι ο γιαλός... ενα απο τα 3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ...  ποναει η αληθεια και ο Cool_ογλου την ψαχνει παντα.

 

αυτο ενοχλει τους χοντροκωληδες που κανουν τα κουμαντα...  >:(  >:(  >:(

 

 

απ'την αλλη, υπαρχει και η θεωρια (την οποια ασπαζομαι 100%) που λεει οτι ΤV και αληθεια ΔΕΝ συμβαδιζουν.

 

πως περιμενουμε να ευδοκιμησει εκει μια τετοια εκπομπη?...  ;)

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι που δεν θυσιαζουν τα παντα στο βωμο των χρηματων κ δειχνουν ενα επιπεδο.εγω σαν πιο μικρος απο τους περισσοτερους βλεπω την παραιτηση κ τη νοοτροπια του βολεματος απο τα 17 ακομα κ μου τη βαραει στα νευρα

α ονειρεύεσαι σαν να είναι να ζήσεις αιώνια, κ να

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παρά να εκφράσω την αηδία μου, αλλά πραγματικά την αηδία μου, για αυτό το συμβάν. ???..

Όλοι μας ξέρουμε, και αν δεν ξέρουμε είμαστε υποχρεωμένοι να μάθουμε ποιος είναι ο Στέλιος, τι έργο κάνει στην ντοκυμαντερική τηλεόραση, υπό ποιες συνθήκες το κάνει κλπ κλπ...

 

Έχω διαβάσει πάρα πολύ για αυτόν τον άνθρωπο, ειλικρινά έχω δει σχεδόν όλες τις εκπομπές του και γνωρίζω ότι είναι από τους ελάχιστους Έλληνες δημοσιογράφους με @ρ@, τόσο όσον αφορά το υλικό που επεξεργάζεται όσο και το ποιόν του ως άνθρωπος και δημοσιογράφος...Πραγματικά μεγάλος...

 

Επίσης τυχαίνει να γνωρίζω και κάποια συμβάντα της ζωής του πιο προσωπικά, καθώς η καθηγήτρια που μου έκανε Έκθεση για την ετοιμασία των Πανελληνίων, ευτύχησε να είναι συμμαθητριά του για παραπάνω από 6 χρόνια. Οπότε κάθε τόσο μας μιλούσε για αυτόν. Ιδιαίτερα μετά από εκπομπή του, συζητούσαμε πολύ...

 

Η ΕΡΤ δεν γνωρίζω ούτε με ενδιαφέρει να γνωρίζω γιατί τον έδιωξε, αλλά γνωρίζω ότι έχασε έναν από τους πραγματικούς ανθρώπους και δημοσιογράφους στον Ελληνικό χώρο...Αυτά τα ολίγα...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνας σοβαρος δημοσιογραφος υπηρχε στον μιζερο τουτο τοπο και τον διωξανε και αυτον...Εβλεπα που εβλεπα ελαχιστη τηλεοραση τωρα δεν θα βλεπω καθολου(εκτος απο κανενα αγωνα φυσικα :P).

Στελιο σε στηριζουμε αν αυτο λεει κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ντροπή, αίσχος. >:( >:( ??? ???..Πραγματικά θα κλειδώσω την ΕΡΤ σπίτι μου.. >:(..

Χίλιες φορές TΗΛΕ ΑΣΤΥ και ITEA CHANNEL (που δεν το πιάνω) παρά ΕΡΤ...

Ξεφτίλα...Κρίμα...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??? ???..Πραγματικά θα κλειδώσω την ΕΡΤ σπίτι μου.. >:(..

Χίλιες φορές TΗΛΕ ΑΣΤΥ και ITEA CHANNEL (που δεν το πιάνω) παρά ΕΡΤ...

Ξεφτίλα...Κρίμα...

Δυστυχώς όμως, θα συνεχίσεις να τους πληρώνεις μέσω των λογαριασμών της ΔΕΗ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου