Προς το περιεχόμενο

Οι μικρες μου Τσεχες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδες...

ποσο ειναι τα μεταφορικα απο τσεχια???

Ασχετο με το ολο thread...

αλλα αφου εχουμε καποιον που πηρε απο τσεχια...ας μας πει!!!

 

ευχαριστω προκαταβολικα!!!

 

Αναλογα με το τι παιρνεις (με τα πακετα? με το βαρος? who knows). Μια κιθαρα γυρω στο 30αρι. Εμενα μου πηγε για δυο κιθαρες 38.

 

Your Czech guitar consultant.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δηλαδή οι Τσέχοι, είναι οι Κινέζοι της Ευρώπης? ή πρέπει να ψάξουμε και για άλλους? Βουλγαρία κανείς?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτο το czt δηλαδη τι αντιστοιχια εχει με το ευρω?

 

 

 

δες εδω

 

http://www.xe.com/ucc/

 

σοθ το κανει αυτοματα αρκει να βαλεις τις "μοναδες  μετρησης"   και το ποσο που θες να δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επίσης, να πείτε και πόσες μέρες κάνουν να έρθουν, αν είναι αξιόπιστη η μεταφορική, και πόσο προμήθεια χρεώνει η τράπεζα για το έμβασμα.  :)

Ξέρω. Είμαι κανιμόθριος.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, να πείτε και πόσες μέρες κάνουν να έρθουν, αν είναι αξιόπιστη η μεταφορική, και πόσο προμήθεια χρεώνει η τράπεζα για το έμβασμα.  :)

Ξέρω. Είμαι κανιμόθριος.  :)

Για τα κορίτσια λές? ή τις κιθάρες?...Για τα κορίτσια...στείλε μου pm ή καλύτερα στον Evris (αλλά να μην το πάρει μυρωδιά η γυναίκα του...)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα αυτα τα σαιτ ειναι εμπιστα????

περνανε τελωνειο????/

(το ξερω ειμαι ασχετος  :P :P :P :P :P)

 

3 φορες τους εστειλα λεφτα. Τις 2 πρωτες μου τα φαγανε. Την 3η δουλεψαν ολα ρολοι.

 

 

(δεν υπηρξε κανενα προβλημα, απαντανε αμεσα σε τηλεφωνα, emails, δινουν tracking number κλπ - βεβαια, απο ολους τους ανθρωπους, μονο ο kwstas79 (που μιλαει απταιστα τα τσεχικα ταχυδρομικα) μπορουσε να εχει προχειρο το URL του ταχυδρομειου τους για να παρακολουθησω το δεμα)

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε evris εδω σηκωνεις θυελλες! Για πες, πως παιζουν οι δυο κιθαριτσες? Την ταστιερα πως την νιωθεις? Τα ξυλα ειναι 'ζωντανα'? Ηλεκτρικα κτλ δεν χρειαζεται να αναφερεις - πανε για αλλαγη κατευθειαν. Αν ειναι καλη η βαση (ξυλα, ταστιερα και κατασκευη ειδικα στις εξπλορερ) ολα τα αλλα φτιαχνονται!

 

ΥΓ. Πληρωσες τελωνειο? Η Τσεχια αν δεν κανω λαθος μπηκε πριν καποια χρονια στην ΕΕ?  ??? (Τουλαχιστον οταν ειχα παει 2004 μας λεγαν οτι ειναι στη φαση που μπαινει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου