Προς το περιεχόμενο

Μελη του Noiz απο Συρο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παω Συρο απο 10 μεχρι 20 του μηνος,αν υπαρχουν μελη απο Συρο και θελουν συναντηση-γνωριμια,και να μας πουν απο κει τι υπαρχει,για κανενα στουντιο για μην τα παρατησουμε τελειως στις διακοπες,εχει καλως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχάσεις να πάρεις και λάπτοπ μαζί για να γράφεις στο noiz! :lol: :lol: :lol:

 

 

Ποιος μιλάει τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παει κανα τριαρι φορες ,ειναι πολυ ωραιο νησι, εχει χαρακτηρα ,και

σε συζητηση που ειχα με μουσικο που επαιζε σε πιανο μπαρ, στην κεντρικη

πλατεια , μου ειπε οτι υπαρχουν και στουντιο αλλα και αλλοι οπως αυτος

εχουν home studio .Λεπτομερειες θα μαθεις εκει.

Και εγω οπου παω και για 3 μερες ,κιθαρα παιρνω , κιας μην παιξω , για

να μην 'μουρθει' η ορεξη ,και ειμαι ανευ κιθαρας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχάσεις να πάρεις και λάπτοπ μαζί για να γράφεις στο noiz! :lol: :lol: :lol:

 

 

Ποιος μιλάει τώρα

 

Γιατι,δεν υπαρχουν internet cafe στην Συρο;Ποιος σου ειπε οτι δεν θα μπαινω καθημερινα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι βρε γκαρντάση μου πως δεν υπάρχουν! Πλάκα κάνω :lol:

 

Με το ποιός μιλάει τώρα αναφέρομαι στον εαυτό μου που όταν έψαχνα ξενοδοχείο για τις διακοπες μου το πρώτο μου κριτήριο ήταν να έχει wi-fi για να πάρω το λαπιτόπι μαζί μου! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω Συρο απο 10 μεχρι 20 του μηνος' date='αν υπαρχουν μελη απο Συρο και θελουν συναντηση-γνωριμια,και να μας πουν απο κει τι υπαρχει,για κανενα στουντιο για μην τα παρατησουμε τελειως στις διακοπες,εχει καλως....[/quote']

 

Φιλε Rivera

Καλώς να ορίσεις στη Σύρο αλλά studio δεν υπάρχει (τουλάχιστον προσωπικά από εμένα) . Την ιδέα της γνωρημίας βέβαια δεν την απορρίπτω (ειδικά αν είσαι ξανθιά, 1,70-1,80 και αδύνατη :lol: ) και σου στέλνω pm με τηλέφωνό μου.

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω Συρο απο 10 μεχρι 20 του μηνος' date='αν υπαρχουν μελη απο Συρο και θελουν συναντηση-γνωριμια,και να μας πουν απο κει τι υπαρχει,για κανενα στουντιο για μην τα παρατησουμε τελειως στις διακοπες,εχει καλως....[/quote']

 

Φιλε Rivera

Καλώς να ορίσεις στη Σύρο αλλά studio δεν υπάρχει (τουλάχιστον προσωπικά από εμένα) . Την ιδέα της γνωρημίας βέβαια δεν την απορρίπτω (ειδικά αν είσαι ξανθιά, 1,70-1,80 και αδύνατη :lol: ) και σου στέλνω pm με τηλέφωνό μου.

 

Είμαστε πολλοί από Σύρο! Εμείς έχουμε και studiο για την πάρτη μας οπότε θα βρεθούμε να κάνουμε κάνα σκηνικό!

Στήλε mail να τα πουμε καλήτερα! [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδια,ευχαριστα ακουω εδω μεσα,ερχομαι στις 10 του μηνος, το βραδυ με το "Μαρινα",οποτε τα λεμε απο κοντα.

6944621977 Πετρος "rivera"

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου