Προς το περιεχόμενο

Κι άλλο καινούριο θέμα-κλιπ (longshadow)


longshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα όχι και τόσο νέο θεματάκι μου...(για σας νέο είναι βέβαια... ;))

 

Θα ήθελα τις απόψεις σας για ό,τι ακούτε..(και για τον συνολικό ήχο του κλιπ αν θέλετε...)

 

http://www.box.net/shared/89mnjuzyhf

 

Εννοείται οτι όλες οι γρήγορες φράσεις (...που δεν υπάρχουν  ::)) είναι προιόν edit. (γι'αυτό και αποφεύγω τα βίντεο συστηματικά...).. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεια σου, Γιώργη!

 

Μου θύμισε Εric Johnson το όλο κλίμα... Οι ήχοι στις κιθάρες απλά κορυφαίοι!

 

Όσο μπορώ να κρίνω από τα in-ear monitors (ψώνιο!) ο ήχος γενικά είναι μια χαρά... Ίσως θέλει κάτι πιο "ζωντανό" στα τύμπανα... ::)

 

Πες μας δυο λόγια για τον εξοπλισμό σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεματακι ειναι ωραιο και αρκετα πιασαρικο.Μου αρεσε.Εμενα παλι μου θυμησε κατι απο al di meola που ειχα ακουσει καποια στιγμη.

Ο ηχος στα καθαρα πολυ καλος.Στο βρωμικο εγω θα εχωνα λιγο βαθος η λιγο delay μιας και ειμαι fan.Οχι οτι οπως ειναι δεν ειναι καλο.Ισα ισα ειναι πολυ ωραιο.

Τα τυμπανα θα τα ηθελα λιγο πιο ''τσαμπουκαλεμενα''.

Αυτα απο εμενα.

Παντα τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο, αεράτο και κυλάει όμορφα και αβίαστα... ανοιξιάτικο, ότι πρέπει για την εποχή! Μπράβο!  :) (Τα τύμπανα είναι ό,τι πρέπει, δεν είναι ΚΑΛΑ για ΜΕΤΑΛ αλλά ταιριάζουν απόλυτα)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΥΠΕΡ

ισως θα ηθελε καποια γεφυρα μονο για να δωσει "ταυτοτητα" στο κομματι και ταυτοχρονα να τονισει το κυρίως θεμα στην επιστροφη  ;)

 

 

ΥΓ Δεν κρινω ποτε midi ηχους, απλα φανταζομαι πως θα ηταν παιζοταν απο αληθινους μουσικους.

Εξ'αλλου demo δεν ειναι αυτα που ανεβαζουμε εδω?

Την αισθητικη που θα ειχε το κομματι την μεταδιδουν μια χαρα και τα ψευτικα ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου