Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσια #9, αλλα στη Θεσσαλονικη. Εναλλακτικες δεκτες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπλουζοκλικ, για εκει Συγγρου κοντα λες? Πολυ καλη ιδέα επίσης αλλα θα βρουμε εκει να κατσουμε αν μαζευτουμε? Για πιο hard rock είναι και το Roquer, Ολυμπου με Αγιας Σοφιας. Κεντρο και σίγουρη άπλα. Αλλα είπαμε, hard rock :D

 

Μετραω απο μονος μου και τους quintiplet & sakis-drm. Ειμαστε ήδη 4-5-6. :D

 

Ωρε μηπως τελικα τους φαμε τους αλλοι?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πιο hard rock είναι και το Roquer, Ολυμπου με Αγιας Σοφιας. Κεντρο και σίγουρη άπλα. Αλλα είπαμε, hard rock :D

 

για αυτην μεσα!

τι ωρα λετε περιπου?

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Κυριακη τελειωνω την παρασταση 9 οποτε 9:30 μπορω να είμαι.

 

Λοιπον, προς το παρον εχουμε Κυριακη στο Ροκέ, 9:30-10 και μετα. Ολυμπου με Αγιας Σοφίας. Ρωτώντας απο Ροτόντα είναι πανευκολο. Κεντρο κεντρο λεμε.

 

Οποιος δυσκολευτει να μας βρει εκει μεσα, μπορει να ρωτησει στο μπαρ που ειναι οι του Νοιζ, θα εχουμε φροντίσει να ενημερωσουμε και να κρατησουμε άπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να έρθω κι εγώ μετά της συμβίου τραγουδίστριας που έλεγε ο Regent! ;D Ελπίζω αυτή τη φορά να βρεθούμε!!!  :-X

 

 

 

 

Regent ακούυυυς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πςςςς, οι κατω είχαν γυναικες? Οχι πειτε ρε :D

 

Α ναι, εννοείται οτι οι προσκλησεις είναι πολλαπλες και ο καθεις κουβαλει οποιον θελει, αλλα θα πρεπει να τον ενημερωσει οτι θα βαρεθει αν εχουμε πολλους κιθαριστες, ενω θα περασει τελεια αν η συζήτηση παει στα synthesizers :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πςςςς, οι κατω είχαν γυναικες? Οχι πειτε ρε :D

 

Γιατί, ρε, Λάκηδες είναι οι κάτω; Είχανε, πως δεν είχανε! (Δεν μιλάω για τη beta, εκείνη ήταν μινιόν :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου