Προς το περιεχόμενο

Esthisis Live 21/4/09


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραιοτατοι, κομματι που σηκωνει σκληρη εκτελεση, ο τραγουδιστης καλος αλλα το στησιμο και οι κινησεις του μου φανηκαν πολυ ...heavy, χωρις βεβαια να ξερω αν το γενικοτερο κλιμα του live ηταν ετσι . Για καμερα και μετα youtube μια χαρα ειναι ο ηχος, ανεβασε κι αλλα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανεβασω εαν βεβαια αρεσει το θεμα...κοιτα καναμε και ενα τραγικο λαθος......στην αρχη ειχαμε βαλει night vision στην καμερα γιατι μονο ετσι φαινοτανε απο την οθονιτσα της καμερας....και οταν ειδα στο σπιτι το αποτελεσμα ...αστα τραγωδια...σαν slow mosion ηταν...και ετσι το 80% εχει τραβηχτει ετσι τραγικα.......ενω τα 4 τελευταια γραφτηκαν οπως αυτο δλδ φυσιολογικα.....μια και το πηρε χαμπαρι ενας φιλος και το αλλαξε...... ::)

παντως ευχαριστω για τα καλα σου λογια

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο παιδια! πολυ καλη εκτελεση!

γουσταρα με τον drummer!  :)

 

ο τραγουδιστης λιγο μου τα χαλασε σε χροια αλλα οκ δνε ειναι ο Rory ο ανθρωπος!  ;D

 

keep on rocking guys!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή εκτέλεση σε γενικές γραμμές...

Από κει και πέρα, αν θες να το ψειρίσουμε, ο τραγουδιστής του έχει δώσει πολύ μέταλ χροιά... Θέλει πιο κοφτές καταλήξεις, λιγότερο γρέζι, και πολύ λογότερο ...headbanging... ;D

Μου χτύπησε λίγο άσχημα στο μάτι αλλά το πώς θα φαίνεστε πάνω στη σκηνή είναι δικό σας θέμα... Επαφίεται στη διακριτική σας ευχαίρια! (τι είπα πάλι ο άνθρωπος) ;D

Κιθαριστικά μπορώ να πω ότι ήταν άψογο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου