Προς το περιεχόμενο

M audio axiom 25 plz help me :/


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυστυχως δεν βγαινω ρε παιδια,οικονομικα δηλαδη να παρω αυτα τα 2,ισα ισα το m audio axiom 25 παιρνω για αρχη.τοσο χαλια ειναι δλδ τα pads ? oυτε 8α τα χρησιμοποιω ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Αν μπορείς να κάνεις υπομονή και δεν το χρειάζεσαι τώρα μάζεψε λεφτά φίλε και πάρε αυτά που σου είπα θα είσαι πιο καλημένος. Η διαφορά δεν είναι πολύ μεγάλη. Και σκέψου οτί θα μπορέσεις να κάνεις περισσότερα πράγματα με αυτά τα 2. Η επιλογή δική σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε,ειναι το θεμα οτι ειναι και παλιο το pc,το axiom 25  τωρα θα το σηκωσει λογικα με asio αλλα αμα παρω και αλλα μηχανηματα,ισως χρειαστει αλλαγμα η καρτα ηχου,και επειδη ειναι παλιο το pc αμα ειναι να βαλω καλη καρτα ηχου,θελει αλλαγμα ολο.αν μπορεις και δεν σου ειναι δυσκολο,διευκρινισε μου λιγο γιατι δεν ειναι καλα τα pads ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σκλήρα, δεν υπάρχει λειτουργία full level. Εαν παίζεις τα drums από εκεί μετά θέλουν πολύ editing. Άσε...για εμένα είναι χάλια ποιοτικά σε σχέση με των mpc/mpd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται. Τι να σου πώ επειδή μου ανέφερες και τα προβλημάτα που έχεις (κάρτα ήχου, παλιό pc) αγόρασε το στην προκειμένη περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι για αρχη θα μου ειναι ενταξει.αλλα εχω σκοπο ουτως η' αλλως να παρω και ενα mpc/mpd.ποιο θα μου προτεινες ως καταλληλοτερο με χαμηλη τιμη και ικανοποιητικο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες κάτι οικονομικό τότε αυτό που σου ταιριάζει είναι ένα mpd. Το mpd 32 έχει όλες τις λειτουργίες που θα χρειαστεί κάποιος και είναι ας πούμε πιο ''ολοκληρωμένο''. Πάντως και το mpd 24 είναι εξίσου καλό και είναι αυτό που σου προτείνω. Αν όμως έχει τα λεφτά πάρε το mpd32.

 

 

Akai Mpd24

 

http://www.thomann.de/gr/akai_mpd_24.htm

 

Akai Mpd32

 

http://www.thomann.de/gr/akai_mpd_32.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται πως θα προτιμισω το 32 μολις βρω επιτελους μια δουλεια :)

να ρωτησω και κατι τελευταιο για το  axiom,τα pads του ειναι pressure sensitive ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου