Προς το περιεχόμενο

Το bottle-neck δεν είναι μόνο για blues...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τυπος πρεπει να ειναι αρμενιος και μαλλον αυτος που παιζει στις Αρβανιτακη το live στο "Δυνατα δυνατα" κανοντας  το ιδιο "κολπο".

Tον ειχα δει στην Αθηνα με τον Meola απιστευτος

 

πες το ρε μαστορα κι εχω φαγωθει που τον εχω δει τον τυπο...

οντως,αυτος πρεπει να ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι αυτός είναι. Μπράβο στον παππού με την καλή μνήμη (αν και από ό,τι θυμάμαι από τη γιαγιά μου, οι ηλικιωμένοι θυμούνται παλαιότερες αναμνήσεις αλλά πάσχουν στις πρόσφατες, Για πες, τι έφαγες πρωινό ρε Playloud????)  :P :P :D :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτός είναι. Μπράβο στον παππού με την καλή μνήμη (αν και από ό,τι θυμάμαι από τη γιαγιά μου, οι ηλικιωμένοι θυμούνται παλαιότερες αναμνήσεις αλλά πάσχουν στις πρόσφατες, Για πες, τι έφαγες πρωινό ρε Playloud????)  :P :P :D :D

 

Σουηδεζακι ;)

σωστος?

 

Επισης θυμαμαι οτι στην συναυλια ο Meola για την ακουστικη του ειχε 2 rack μεγαλυτερα κι απο την ντουλαπα μου :)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, αν κρίνω από την εμφάνισή του στο 2o video (αυτό που ανέβασα εγώ), μάλλον είναι άρρωστος...

1000 μακάρι να κάνω λάθος... :(

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστότατος. Έχω ακούσει ότι έχουν γεύση ανανά; Αληθεύει;

 

Πιο πολυ σε "λουλουδακι" φερνουν ;)

 

 

ΥΓ Ναι ρε Ηλια, γαμωτη μου μεσα δηλαδη

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης θυμαμαι οτι στην συναυλια ο Meola για την ακουστικη του ειχε 2 rack μεγαλυτερα κι απο την ντουλαπα μου :)

 

Aν μιλας για τη συναυλια στον Λυκαβητο νομιζω επαιζε και με το VG88 στην ακουστικη.

Anyway, απιστευτος παιχτης  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι στο Λυκαβητο, τον ειχα δει σε αυτο το club κοντα στα ΚΤΕΛ στον Κηφισο (δεν θυμαμαι ονομα τωρα, κολλησα) που ειχε παιξει και ο Robillard αλλα κατα κυριο λογο ηταν metal club

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Arto ηταν μελος των Night Ark  (Ara Dinkjian , Armen Donelian , Mark Johnson, Arto

Tunkcboyaciyan) , τα τραγουδια  που μετα εκανε "επιτυχιες"  με Ελληνικο στιχο  η Αρβανιτακη  , προυπηρχαν  σαν ακουστικα κομματια .

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου