Προς το περιεχόμενο

Δεν είσαι αρκετά άνδρας αν δεν μπορείς να αντέξεις...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aναφερεσαι στο χρωμα ή στο οτι οντως πρεπει πραγματικα να εισαι πολυ αντρας για να οδηγεις Nissan Micra?????  ;) ;) ;) ;) ;)

 

Δεν ξερω. Παντως ο αντρας που οδηγαει nissan micra μαλλον δεν θα χρειαζεται να αντισταθμισει κατι σε αντιθεση με αυτον που οδηγαει ας πουμε Χ3.  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε αυτό το σημείο να σας ανακοινώσω ότι οδηγώ ένα λαχανί Nissan Micra του 2005, 3-θυρο hatchback όμως, όχι cabrio. 8)

 

P.S. Στην πίσω εταζέρα υπάρχει ένας Kermit the Frog, 100% vintage (πρέπει να χρονολογείται κάπου στο 1988).

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το σημείο να σας ανακοινώσω ότι οδηγώ ένα λαχανί Nissan Micra

 

Εισαι σιγουρος οτι δεν ειναι KAWASAKI? :) :) :) :) :)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικά είναι χρώματος βρωμυλί  ;D :P αλλά ωσάν τον Χουλκ, πρασινίζει από το κακό του όταν καμιά Πόρσε του βγάλει γλώσσα και της δείχνει τι εστί βερίκοκο μέχρι τα επόμενα φανάρια.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα ενα παρομοιο αυτοκινητο βλεπω συχνα παρκασρισμενο στην Καλαμαρια, ιδιαιτερα Κρηνη. Προκειται για ενα peugeot 206 cabrio ΟΛΟ ροζ, μεχρι και τα καθισματα, μαλιστα αυτο το ροζ του βιντεο. Η ξανθια ιδιοκτητρια του ντυνεται αποκλειστικα οπως η Μπαρμπι, με ολα τα παρελκομενα (εξ ου και το αμαξι), γνωστη φιγουρα της περιοχης.

 

 

Και οχι δε κανω πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λάκηδες ΤΑ ΣΠΑΕΙ το αμαξάκι, έτσι μου'ρχεται να βάψω έτσι το Epi.

 

Ροζ τσαρούχι......

Λες να γίνεται και χειρότερο;

 

Ρε συ δώς μου λίγο από το headstock σου. Λειψό μου βγήκε το δικό μου. Σαν headless παρά τέταρτο.

Ετσι θα ρθουν και τα δύο στα ίσα τους.

Φέρτο αυριο το βράδυ.

 

Μπουκλάκια (αν διαβάζεις), φέρε τους P90 να τους βάλουμε πάνω στα pints (κουρδισμένα θα ναι)  να δούμε.....

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου