Προς το περιεχόμενο

Όλες οι πόλεις εκτός Αθήνας είναι επαρχία;


Tuff_P

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ikon:

 

οουουουουουουααααααααααααχχχααααααααχαχαχχαχααααααααααα

 

φίλε μόλις έγινες το ίνδαλμα μου

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:lol: :lol: ..τα παραλές

 

Λοιπόν μιάς και λέμε για περιοχές...εγώ γεννήθηκα στην Αθήνα κατάγομαι απο το καρπενήσι και μένω στην παιανία... εκεί που σε νορμάλ περιοχές βλέπεις π.χ. πατημένες γάτες, στην παιανία βλέπεις πατημένες κότες (σοβαρά μιλάω) επίσης εκει που αλλού σου πετάγονται στο δρόμο σκυλιά..στην παιανία σου πετάγονται χήνες...(μου έχει συμβεί).. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιανια ???αυτη η περιοχη εχει στιγματισει την ζωη μου ρε συ..

ειναι σχεον η δευτερη πατριδα μου..(σοβαρα μιλαω)

και τα γλυκα νερα...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τανε μια μονο απο παιανια.. 8)

εχω και συγγενεις (και πριν χρονια εχασα ξαδελφο απο εκει απο drugs)

ενα ειναι σιγουρο την ξερω πολυ καλα την περιοχη σου πανω απο 20 χρονια..

εισαστε γλυκοαιματοι..χεχε

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τελευτεα φορα που ηρθα ειδα κατι στρουθοκαμηλους (δεν κανω πλακα)

γαμω τις περιοχες..(χωριο μεσα στην αθηνα)

αλλα απλησιαστα ενοικια και οικοπεδα...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όλοι ευκαιρία ψάχνεται ………………

any way πάντως μην έρθει κανείς Τούμπα με αθηναϊκές πινακίδες LOL :D

uff P. *Μάγος*

~Hip-Hop Salonika~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όλοι ευκαιρία ψάχνεται ………………

any way πάντως μην έρθει κανείς Τούμπα με αθηναϊκές πινακίδες LOL :D

 

αφου μας αγαπατε εμας τους αθηναιους βρε :wink: τεσσερα ολοκληρα χρονια σπουδαζω θεσσαλονικη και εχω αλλα δυο(δεν θελω σχολια :twisted: ).

 

οι θεσσαλονικεις ειναι ξαιρετικοι ανθρωποι και θα εχω τις καλυτερες αναμνησεις απ αυτην την πολη.

 

κανουν ομως 2 μεγαλα λαθη:

 

1.πιστευουν οτι ολη η νοτια ελλαδα τους βριζει και τους κακολογει, ενω αντιθετως ολοι τρελαινονται για θεσσ/νικη και με την πρωτη ευκαιρια την επισκεπτονται(οποιος εμαθε οτι σπουδαζω θεσσ/νικη, με επισκευτηκε...

 

2. εχουν αυτο το κολλημα με την πρωτευουσα, γι αυτο αλλωστε και ειναι κ η μονη συμπρωτευουσα στον πλανητη. αυτο μαλλον συμβαινει γιατι δεν εχουν ζησει στην πρωτεουσα(απο την οποια ειμαι) και δεν εχουν φαει την πικρα... χιλιες φορες να παραμεινει η πολη οπως ειναι, παρα να γινει σαν τα σκ@#τα της αθηνας.

 

toumpa rules... :wink:

 

και κατι τελευταιο.. γιατι η λεξη επαρχια κακοφοαινεται σε μερικους?? αν επαρχια ειναι η το Πηλιο, τα Χανια, η λιμνη Πλαστηρα, η Κερκυρα, η Θεσσαλονικη, κλπ, τοτε χιλιες φορες να ημουν επαρχιωτης παρα γεννημα θρεμμα αθηναιος :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όλοι ευκαιρία ψάχνεται ………………

any way πάντως μην έρθει κανείς Τούμπα με αθηναϊκές πινακίδες LOL :D

 

αφου μας αγαπατε εμας τους αθηναιους βρε :wink: τεσσερα ολοκληρα χρονια σπουδαζω θεσσαλονικη και εχω αλλα δυο(δεν θελω σχολια :twisted: ).

 

οι θεσσαλονικεις ειναι ξαιρετικοι ανθρωποι και θα εχω τις καλυτερες αναμνησεις απ αυτην την πολη.

 

κανουν ομως 2 μεγαλα λαθη:

 

1.πιστευουν οτι ολη η νοτια ελλαδα τους βριζει και τους κακολογει' date=' ενω αντιθετως ολοι τρελαινονται για θεσσ/νικη και με την πρωτη ευκαιρια την επισκεπτονται(οποιος εμαθε οτι σπουδαζω θεσσ/νικη, με επισκευτηκε...

 

2. εχουν αυτο το κολλημα με την πρωτευουσα, γι αυτο αλλωστε και ειναι κ η μονη συμπρωτευουσα στον πλανητη. αυτο μαλλον συμβαινι γιατι δεν εχουν ζησει στην πρωτεουσα(απο την οποια ειμαι) και δεν εχουν φαει την πικρα... χιλιες φορες να παραμεινει η πολη οπως ειναι, παρα να γινει σαν τα σκ@#τα της αθηνας.

 

toumpa rules... :wink:

 

[/quote']

 

Βασικά όσο αφορά το ένα απο προσωπική εμπειρία όλη δεν είναι σίγουρα αλλά ένα ενοχλητικό ποσοστό ναι αλλά αν το καλοσκεφτείς το φαινόμενο αυτο υπάρχει σχεδόν σε όλη την ελλάδα(εγώ τουλαχιστον στο δημοτικό και μέχρι το γυμνάσιο βρίζομασταν με τα δίπλα χωρία κλασικά πιτσιρίκια :twisted: :twisted:

Βλέπε επίσης Θεσσαλία που απο όσο μου έχουν πει Λαρισάιοι Καρδιτσιώτες κλπ κλπ έχουν μια άτυπη κόντρα μεταξύ τους.Κλασικοί έλληνες και αυτοί.

Όσο για το 2 έχεις δίκιο και όσοι έχουν πάνε το έχουν επαληθεύσει

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου