Προς το περιεχόμενο

Site με free downloads για audio units για logic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιο site με free downloads για audio units για logic κανείς? Για Mac χρήστες!

Και κάτι ακόμα το adpat vst to rtas or au adapter πως δουλέυει? Ενω έγινε κομπλέ το ιnstall στο δίσκο δοκίμασα να κάνω ένα convert σύμφωνα με τις οδηγίες δηλαδή ότι απλά ανοίγεις το Logic και είναι όλα οκ δεν βρήκα τπτ. Λίγο φως παρακαλώ.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωρίζω την συγκεκριμένη απάντηση αλλά "Οι Κανονισμοί χρήσης του Forum", παράγραφος 6.........

 

edit: Thanks to Boss, το σχόλιο άκυρο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το adpat vst to rtas or au adapter πως δουλέυει? Ενω έγινε κομπλέ το ιnstall στο δίσκο δοκίμασα να κάνω ένα convert σύμφωνα με τις οδηγίες δηλαδή ότι απλά ανοίγεις το Logic και είναι όλα οκ δεν βρήκα τπτ.

Ευχαριστώ!

Άνοιξε το Garageband που ήδη έχεις δωρεάν και δές εάν εκείνο, βλέπει το convert. Εάν ναι, κάποια βλακία κάνεις με το logic. Έχω πολλά χρόνια να χρησιμοποιήσω το adapter (γιατί αλήθεια το χρειάζεσαι?) αλλά νομίζω ότι δεν έπιανε σε όλα τα Vsts

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χρειάζομαι για κάποια VST που δεν μπορώ να τα βρω σε au. Αυτό τπτ άλλο.

To logic studio δεν το έχω μούφα αν αυτό ενοούσες για να ανοίξω το Garageband αλλά θα κάνω ένα τσεκ ποτέ δεν ξέρεις.

Απλά η ζωή τον MAC users είναι πολύ ακριβή τελικά....

 

btw ξέρω το audionews το οποίο σε επιτρέπει εγραφή κάθε 2 του μήνα και είναι αρκετά καλό ( αλλά έχουμε μέχρη τις 2 ). Λίγα φώτα λοιπόν;;

 

Και κάτι ακόμα φίλοι του forum τ έχετε να πείτε για το καινούργιο Cubase? Πιστεύετε ότι τα κατάφερε η εταιρία αυτή τη φορά ή είναι πάλυ ένα φτηνό sequencer?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χρειάζομαι για κάποια VST που δεν μπορώ να τα βρω σε au. Αυτό τπτ άλλο.

To logic studio δεν το έχω μούφα αν αυτό ενοούσες για να ανοίξω το Garageband αλλά θα κάνω ένα τσεκ ποτέ δεν ξέρεις.

Για κάθε Vst υπάρχει κάποιο άλλο σε Au συνήθως, και να μην είναι το ίδο υπάρχουν πολλά παραπλήσια...ποτέ δεν ένοιωσα έλλειψη.

Δεν εννοώ ότι έχεις πειρατικό Logic, απλά το Garage είναι ένας έυκολος-γρήγορος τρόπος ελέγχου συμβατότητας γιατί δεν έχει καμμία ρύθμιση, παίζει ή δεν παίζει.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK θα το τσεκάρω με το Garage thnx gia to tip. Και κάτι τελευταίο μου έχει τύχει στο install ενώς plugin να μην μ δίνετε η δυνατότητα να διαλέξω τον φάκελο που πρέπει να πάει και όχι μόνο αυτό αλλά δεν το βρίσκω μέτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου