Προς το περιεχόμενο

χειροποιητη προενυσχiση core


exarhos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ακουστει σαν διαφημηση αλλα δεν ειναι. λοιπον αυτη τη στιγμη ειμαι σερρες και στη πολη ειναι ενας παπουλης ο οποιος εχει φτιαξει μια σουπερβ αντιγραφη soldano-bogner-egnater-brunetti, αχ θεε μου τι μηχανηματα!, σε μια point to point λαμπατη χειροποιητη προενυσχηση.

την ακουσα και επαθα ηχομολυνση.

ΛΕΓΕΤΑΙ CORE και πουλαει παρα πολυ στην αθηνα..

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι μου το κανεις αυτο ρε τωρα :)

με βλεπω να πεταγομαι μεχρι σερρες σε λιγες μερες :lol:

αν ερθω με την κιθαρα μου θα με αφησει να παιξω και να την ακουσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτιαχνει μονο παραγγελια εγω ακουσα την καινουρια σειρα.. προσφατα

ειχα την παλια σειρα που ηταν πολυ nineties. τη φτιαχνει εδω και 20 χρονια και ειναι απο τους καλυτερους ηχους που εχω ακουσει μπροστα μου. στην αθηνα παιζουν πολλοι επαγγελματιες(μονο παραγγελια!) με αυτη

ειναι 2υ 4 καναλια με 4-6 λαμπες.

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O "Παππούλης" λέγεται Δημήτρης Βαλαλάς και το εργαστήριο του είναι στις Σέρρες, στην οδό Υψηλάντου 3 και το τηλ του είναι 2321024294....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΤΙΜΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 1400 ΕΥΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΠΟΔΟΔΙΑΚΟΠΤΗ.

FULL TUBE ANALOG HIGH GAIN SOUND..

(ΤΟ ΞΑΝΑΤΟΝΙΖΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΗΣ ΤΟΥ) :wink:

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry genika protimw na diabazw para na postarw... alla den mporw na diabazw kai oti nanai...

katarxhn sorry gia ta greeklish apla to pc moy adynatei na katalabei oti me alt shift allazoyme se ellhnika...

1. apoti thymamai...to core to eftiaxne enas typas o Xatsios sthn Athina ...

kai htan pisth antigrafh tou Egnater (ena ashmenio den thymamai akribws montelo)...kai malista otan toy legane giati den to pas se kamia ekthesh...elege poy na trexw twra....kai apla den to phgaine giati htan klepsimeiko....

2. prin ligo kairo...me thn protroph mas kai afoy brhkame ena core...to dwsame se enan filo hlektroniko pou asxoleitai poly kai tou eipame ftiakse ena...poso dyskolo mporei na einai....o filos mas afoy eksise olh thn plaketa...giati o prohgoymenos kataskebasths ta eixe kalipsei ola me mpogia gia na mhn mporei na to antigrapsei allos.... pareigkeile ta panta... kai stixisan gyrw sta 500 eyro... 1400 euro gia to core loipon einai aplisiasth timh...

to mhxanima exei para ma para poly gkazi... alla gia 1400 den aksizei ena no name mhxanima....

kai ayta peri pappoulh ....eleos...!!!!! einai san ta kourdismena ksila....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ο κωστας ο χατσιος(ο οποιος ειναι φιλος) ειναι αυτος που σχεδιασε μαζι του το core.

του ελεγε πως ακριβως πρεπει να μετατρεψει τον ηχο. αυτο που πιθανων ακουσες ειναι το παλιο μοντελο το ποιο το ειχα και γω και το ειχα παρει μεταχειρισμενο σε αυτα τα λεφτα(500ε)

εγω μιλαω για καινουριο μοντελο. :wink:

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου