Προς το περιεχόμενο

αλλαγη drumset


Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω μια premier cabria lite(δν βγαινει πλεον αυτο το μοντελο) 6φυλλη φιλιπινεζικο μαονι και σκεφτομαι να την αλλαξω και να παρω μια gretch catalina ash. την premier την ειχα παρει 660 ευρω με βασεις και η gretsch κανει 570 χωρις βασεις. μηπως θα ειναι βλακεια να αγορασω ενα τετοιο καινουργιο σετ και δν δω καμια διαφορα?? ξερετε αν η gretsch ειναι καλο value for money?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει λογος να αλλαξεις το σετ που εχεις για να παρεις κατι το ιδιο,εχω gretsch catalina maple καλο value for money αλλα οχι κατι το εξαιρετικο σε αυτα τα λεφτα με κατι παραπανω παιρνεις καλυτερα τυμπανα-δες στις αγγελιες του noiz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά και εξαιρετικά τύμπανα.Δες

http://www.thomann.de/gr/pearl_vbx925f_c_fusion_1_237.htm

Αυτά που θες να πάρεις είναι ουσιαστικά ίδια οπότε είναι πεταμένα λεφτά. Αν είναι να πάρεις κάτι ας είναι καλύτερο από αυτό που έχεις αλλιώς δεν έχει νόημα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλ καλη προσφορα αυτη πραγματι. τωρα που κοιταω και hot deals στου θωμα βλεπω κατι καλες προσφορες. εχει mapex m birch 489 euro και pdp bx 680. πως τα βλέπεις αυτα τα 2??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήρα Gretsch catalina maple 6 κομματια με 555 ευρω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Δεν ειναι πρωτοκλασσάτη αλλά απο τα καλύτερα value for money πιστεύω.Υπάρχει ακόμα στο γερμανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου