Προς το περιεχόμενο

Μανίκι που "κολλάει"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να μην της ζήτησες μαζί και πούδρα και κραγιόν...αλήθεια, ξαναβγήκε μαζί σου?

 

Αμέ αμέτρητες φορές , αλλά πάντα παρατηρούσε τα νύχια μου  ;D ;D

 

 

Εγώ το είχα δοκιμάσει σε μια παλιά κιθάρα (κατι μικροσχεδιάκια), και μαζί με ένα σπρέι λούστρο μετά από πανω βγήκε πολύ ωραίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μα αφού το λέει ξεκάθαρα, δεν σας το συστίνω να το κάνετε στα νίτρο.

όμως λιγουρεύομαι και εγώ ενα μανίκι που να γλυστράει έτσι. =]

 

Παρε ενα βαμβακερο λεπτο γαντι κ κοψε το γαντι κρατωντας μονο το υφασμα για τον αντιχειρα. Το φορας στον αντιχειρα κ εισαι ετοιμος! :)

 

Η απλα αγοραζεις ενα λεπτο υφασματινο γαντι κ κοβεις ολα τα "δαχτυλα" εκτος του αντιχειρα κ Once again εισαι ετοιμος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε ενα βαμβακερο λεπτο γαντι κ κοψε το γαντι κρατωντας μονο το υφασμα για τον αντιχειρα. Το φορας στον αντιχειρα κ εισαι ετοιμος! :)

 

Η απλα αγοραζεις ενα λεπτο υφασματινο γαντι κ κοβεις ολα τα "δαχτυλα" εκτος του αντιχειρα κ Once again εισαι ετοιμος!!!

 

''Το γάντι , μανικογλυστρα'' , μια προσφορα του ΑΜαν Τελε-shop .  ;D ;D ;D

 

όχι σοβαρά τώρα, το σκέφτηκα και αυτό ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους !

 

Απο προσωπική εμπειρία θα σου πω πως μετα το τριψιμο με γυαλοχαρτο 2000 το επομενο βήμα στο οποιο προχώρησα εγω (αφου μετα απο λίγο καιρο δεν ήμουν ικανοποιοημένος πάλι), ήταν να πάω σε έναν οργανοποιο εδώ στην θεσ/νικη, του εδωσε την κιθάρα μου και αφου έβγαλε τα κλειδιά έτριψε και ξαναπέρασε το μανίκι με καινούργιο βερνικι. Το αποτέλεσμα ήταν φοβερό ! Το μανίκι έγινε SUPER !!!

 

Κόστος : 50 ευρώ 8)

Όλοι κάνουμε όνειρα........ (custom shoP & V.O.S)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου