Προς το περιεχόμενο

Lexicon Omega


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Pantheon είναι audio και midi sequencer  στυλ cubase, nuendo κλπ; Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω υπ' όχη μου σαν πρόγραμμα. Μπορείες να με προσανατολίσεις;

πΛΗκτΡΑ ΑγγΙζΩ ΚΑΙ Σ' αυΤΑ ΠανΤΑ ελΠΙΖΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το Pantheon είναι audio και midi sequencer στυλ cubase' date=' nuendo κλπ; Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω υπ' όχη μου σαν πρόγραμμα. Μπορείες να με προσανατολίσεις;[/quote']

 

Είναι DX Effects της Lexicon. Ρίξε μια ματιά και στο site της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

entaξει παντα κατι τυχενε και δε δουλευε σωστα.. τι μια οι drivers τωρα γυρισε απο το σερβις και δε δινει στο pc mic 1 kai line1 μερικες φορες εκει που καθεσαι κλεινη μονη της δε ξερω... τι παιζει...  ισως να φταιω και εγω αλλα δε παλευετε.. 

psycho beatsssssss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιόν παιδιά, δούλευα την Omega δύο χρόνια πριν παω στην RME. Ωστόσο την Omega την έχω ακόμη στο σύστημα για άλλους λόγους. Συνοψίζω την εμπειρία μου

 

ΣΤΑ ΘΕΤΙΚΑ

- Πολύ καλή stand alone κάρτα, σταθερότατη

- Καλή κατασκεύη

- Cubase LE ενσωματωμένο στο πακετάκι της

- Lexicon Reverb (Pantheo) στα Plug in της

- Καλή σχέση τιμή ποιότητας

- Mαλακός ελάχιστα χρωματισμένος ήχος στις audio ηχογραφήσεις (δε με ενόχλησε ποτέ)

 

ΣΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ

- Κακοί Drivers ειδικά σχετικά με το Latency (βρήκα τελική λύση και δούλευα με τους ΑSIO 4 ALL!!!!)

- Το Pantheo είναι "λίγο" lexicon και αν αποφασίσεις να το χρησιμοποιήσεις χωρίς να λερώσεις τη μίξη σου θέλει ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ προσοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου