Προς το περιεχόμενο

Μοντερνο μπασσο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οποιος εχει προσωπικη εμπειρια απο το SCHECTER DIAMOND να μου πει. .

να ξερω

 

Αφού έχεις καταλήξει όπως φαίνεται σ'αυτό γιατί δεν πας να το δοκιμάσεις μόνος σου να δείς Ο ΙΔΙΟΣ τι παίζει? Ότι και να σου πεί όποιος το δοκίμασε είναι η δική του άποψη και προτίμηση, δεν σημαίνει ότι θα'ναι τα ίδια και για σένα! Πάνε δοκίμασέ το, δοκίμασε και ότι άλλο σου κάτσει στο μάτι και αποφασίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+2. Αν μάλιστα ακολουθήσεις και ειδική δίαιτα για κάνα μήνα βασισμένη σε ρύζι και άγρια αχλάδια (γκορτσές) θα είσαι απάνθρωπα τρομακτικός.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-2

Ειρωνεύεστε όλοι σας αλλά κανείς σας δεν του λέει πως δείχνει το μπάσσο σε spadex σπαγκάτο (άουτς). Φίλος, να προσέξεις στο μπάσο που θα πάρεις να έχει τελίτσες το μπράτσο και από τη κάτω πλευρά (το δικό μου έχει). Αυτό βολεύει όταν παίζεις κάνοντας headbanging κάτω από την ευθεία του μπράτσου.

 

Πέρα από τα αστεία όμως, πιστεύω ότι ο Πρώην Ελλάσον έχει δίκιο. Αφού το γουστάρεις τρελλά, πήγαινε δοκίμασέ το.

Ακόμα καλύτερα.....   Be wild.

Πήγαινε αγόρασέ το και μετά το δοκιμάζεις

Ακου τη καρδιά και όχι το μυαλό

Συνήθως αυτό τα χαλάει όλα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα Ibanez. Αν είναι το πρώτο σου μπάσο μην πάρεις 5χορδο. Αν επιμένεις βέβαια εσύ αποφασίζεις. Αλλά στα 500 δεν νομίζω να βρεις κάτι πιο αξιοπρεπές από Ibanez, cort, schetcher. Κοίτα το Curbow. Φθηνό και πολύ καλό μπάσο...

http://www.thomann.de/gr/cort_curbow5bk.htm (5χορδο)

http://www.thomann.de/gr/cort_curbow4bk.htm (4χορδο)

 

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βασικα ασχολουμαι πολυ καιρο με κιθαρα και αποφασισα να παρω και μπασσο για να μαθω γιατι παντα μου αρεζε και θα ειναι το πρωτο μου.Το Schecter το εχει και σε 5χορδο και 4χορδο αλλα για καποιο λογο εχω κολήσει σε 5χορδο.Πιο θα με βολεψει περισσοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-2

Ειρωνεύεστε όλοι σας αλλά κανείς σας δεν του λέει πως δείχνει το μπάσσο σε spadex σπαγκάτο (άουτς). Φίλος, να προσέξεις στο μπάσο που θα πάρεις να έχει τελίτσες το μπράτσο και από τη κάτω πλευρά (το δικό μου έχει). Αυτό βολεύει όταν παίζεις κάνοντας headbanging κάτω από την ευθεία του μπράτσου.

 

-δεκα2,

και σα δε ντρεπεσαι που τους ειρωνευεσαι και 'συ...

 

Παιδια,το δικο του το παραγγειλε ετσι...

Και ξερω σιγουρα οτι σκοπευει ν'αφησει μαλλι!!

;D ;D ;D

(τους EMG γιατι νομιζεις οτι τους εβαλε?)

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(τους EMG γιατι νομιζεις οτι τους εβαλε?)

Γιατί Eιναι Μεγάλη Gά*λα........  Yeah

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου