Προς το περιεχόμενο

session


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιστρεφω δυναμικα μεσα στο καλοκαιρι με ενα βιντεοκλιπακι απο session μου.

Βαρατε αντεχω  :) :) :)

 

Σοβαρα τωρα, το ανεβασα εδω γιατι θελω να ακουσω γνωμες οπως τι θα ηθελε να ακουσει καποιος στις κιθαρες ενος τραγουδιου αυτου του ειδους, τι δεν του αρεσει απο αυτα που ακουγονται ή τι του αρεσει κλπ.

Αλλα φυσικα και για το καλαμπουρι που μπορει να γινει. ;)

 

εξοπλισμος

Aκουστικη : Taylor 810

Hλεκτρικη : Paul Reed Smith Special

Προενισχυτης : Line6 Pod xt

 

http://www.youtube.com/watch?v=FE84KdzL7CY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπυρο προσπαθοντας να κρινω με το αυτι του ακροατη  θα πω οτι το κομματι εχει το τεμπο την ενορχηστρωση το στιχο και τον γρηγορο ηχο που πρεπει να εχει ενα εμπορικο καλοδουλεμενο χιτ για να παιξει στα ραδιοφωνα και να κανει την αναμενομενη επιτυχια.

Οτι εισαι φοβερος session το ξανατονιζω ,επαιξες οτι ακριβως χρειαζοταν το κομματι.

ακουστικη σουπερ , τα drive επισης , λιγο φανερωθηκε το pod στα καθαρα αλλα αυτον τον αναλαφρο ηχο χρειαζοταν. (μονο κ μονο που δεν εβαλες phaser εκει εχεις το 10')

Στην ταμπακιερα:

Με την πρωτη ακροαση που ειναι πολυ σημαντικη μου ακουστηκε να πληρει τις προδιαγραφες!

thats all folk. :)

 

Επειδη εκανα πρωτος ποστ θελω ραντεβου με τη κοπελα του βιντεο :D :)

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εκανα πρωτος ποστ θελω ραντεβου με τη κοπελα του βιντεο :D :)

Μπορω να ειμαι και εγω μαζι? ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραιος! το καλυτερο ειναι τα chorus arpeggios στη θεση του κλασικου ροκ σολο που βλεπεις τοσο συχνα σε αναλογες δουλειες..

 

εχει πλακα οτι, ενω ολοι εχουμε ενα σωρο πανακριβα μηχανηματα, τοσο πολλες φορες τη δουλεια τη βγαζει κατι απλο και φτηνο σαν το φασολι podXT η κατι παρομοιο!..  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ Σπύρο νομίζω ότι το παιξιμό σου έδεσε απόλυτα με το κομμάτι. Πολύ ώριμο και μεστό παίξιμο μπράβο!

 

Και το μωρό πάντως μετράει αλλά μας πρόλαβε ο Έξαρχος... :P :P :P :P

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής,αυτό το κομμάτι πρόσφατα το είχα βάλει να το ακούσω και το σταμάτησα... ::) Αλλά αυτό δε σημαίνει κάτι, απλά δεν είναι του γούστου μου.Σήμερα όμως το ξανάκουσα για να προσέξω εσένα, κι έχεις κάνει όντως πολύ καλή δουλειά! 8)

Μπράβο σου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου