Προς το περιεχόμενο

έχει κανεις το fish τις bogner?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εγώ το έχω ...δεν είναι δα και τόσο ακριβό το πήρα 2000 ευρώ αλλά σκίζει...μαζί με soldano x99, custom audio cae+3 se οι καλύτερες προενισχύσεις στον κόσμο κατά την ταπεινή μου γνώμη...τα βάζω πάνω σε έναν vht 2x90...εξαιρετικός ήχος...παίζει πολύ μεγάλο ρόλο ο τελικός που θα βάλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το έχω ...δεν είναι δα και τόσο ακριβό το πήρα 2000 ευρώ αλλά σκίζει...μαζί με soldano x99, custom audio cae+3 se οι καλύτερες προενισχύσεις στον κόσμο κατά την ταπεινή μου γνώμη...τα βάζω πάνω σε έναν vht 2x90...εξαιρετικός ήχος...παίζει πολύ μεγάλο ρόλο ο τελικός που θα βάλεις

 

2000 δεν το λες κι ευκαιρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Iωάννη απο τα 3 ποιά είναι η καλύτερη προενίσχυση  ::)

 

CAE 3+SE απλά κορυφαίο overall (τέλεια καθαρά, crunch στέκεται ισάξια στο soldano, και fat lead που μου αρέσουν) αν τα εξετάσεις όλα... αν και το Χ99 είναι πιο ευέλικτο (κάνεις τα πάντα με midi ευελιξία και rotatory ποτενσιόμετρα), αλλά το καθένα έχει κάτι ξεχωριστό, αλλά είμαι κολημένος με τα bogner είναι το ηχόχρωμα η ανταπόκριση στο δικό μου παίξιμο,,,δεν ξέρω...αλλά γενικότερα κι αν έπαιρνα μόνο ένα CAE 3+SE θα έπαιρνα νομίζω...λέω τώρα,,,,αύριο δεν ξέρω ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2000 δεν το λες κι ευκαιρία...

 

ναι σίγουρα...αλλά καινούριο όπως το πήρα έχει 2700 οπότε νομίζω καλή τιμή είναι για την αξία του...λέω τώρα έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου