Προς το περιεχόμενο

Αρκετά με τα clips. Let's get personal.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

......θα πρέπει όλοι να φροντίσουν ώστε να μην υπάρχουν καπελώματα και αδικίες στον χρόνο που θα έχει ο καθένας πάνω στη σκηνή. Όχι μόνο από πλευράς διοργάνωσης αλλά και από τα ίδια τα συγκροτήματα, ΚΥΡΙΩΣ από αυτά. ;)

 

βαλτε ενα παιδι και δωστε του τιποτα τυροπιτες διπλα απο την main πριζα της σκηνης και οποια μπαντα υπερβει το χρονο (alarm clock) απλα θα κλεινει την πριζα. Καλο?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

βαλτε ενα παιδι και δωστε του τιποτα τυροπιτες διπλα απο την main πριζα της σκηνης και οποια μπαντα υπερβει το χρονο (alarm clock) απλα θα κλεινει την πριζα. Καλο?

 ;D Χαχαχα μου εσπασες τα αλατα Τακη,καθοτι εχουμε μαζεψει πολυ τωρα τελευταια!

 

Παιδες ωραια ιδεα θα επανελθω εαν προχωρησει το θεμα.

 

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλτε ενα παιδι και δωστε του τιποτα τυροπιτες διπλα απο την main πριζα της σκηνης και οποια μπαντα υπερβει το χρονο (alarm clock) απλα θα κλεινει την πριζα. Καλο?

Not bad at all... ;D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εμένα μου αρέσει πολύ η ιδέα του λάηβ. Θα μαι σίγουρα από κάτω!

 

δυστυχώς δεν είχα καταφέρει να παρεβρεθώ στο νοιζLIVE του 2006, αλλά μόνο θετικά σχόλια έχω ακούσει {ίσως από καλοπροαίρετα άτομα}

Θα θέλατε μήπως να συζητήσουμε αυτα τα προβλήματα που προέκυψαν τοτε, ώστε να μαστε σίγουροι ότι δε θα ξαναπροκύψουν ή είναι πολύ ευαίσθητα/λεπτά θέματα για να αναλυθούν σε δημόσια συζήτηση;

 

πάντως δεσμέυομαι να προσπαθίσω να πίσω τον blue να ανέβει έστω για μία τζιπσιΤζαζιά. Αν γραφτεί στην αφήσα, ετοιμαστήτε για υπεράριθμους

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους θεατές θα μαι σίγουρα σε κάτι τέτοιο, αλλά συμφωνώ εάν είναι προς συζήτηση τα προβλήματα που υπήρξαν ίσως να υπάρχουν προτάσεις για την επιλυσή τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εγώ με τον εαυτο μου αποτελούμε μια εξαιρετική μπάντα του ενός. Μαζί με τον μάνατζέρ μας το Νικόλα είμαστε ακαταμάχητος/ι! Επιπλέον μπορώ να πω ότι το μαγαζί που αγοράσαμε τα όργανα "Το μουσικό κουτί του Νίκου" είχε απ'όλα τα καλά, και ο Νίκος Σιδερής ήταν χρυσό παιδί.

 

Τη μπάντα την έχουμε βγάλει "Ο Αυνάν και ο αυτισμός ΙΙΙ"...

 

(Τώρα σοβαρά, δε παίζω σε μπάντα, αλλά αν προκείψει τίποτε, έδω είμαι. Μπορεί σε κάτι λίγο διαφορετικό απο blues/rock αλλά τέλος πάντων, πάντα πρόθυμος να κάνω επίδειξη!  :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιποοοοοοοοοοοοον ;;

 

Βρήκα και το παιδί για το ρεύμα και την τυρόπιτα.

 

Άλλο ζήτημα για να προχωράμε....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοοοοοοοοοοον ;;

 

Βρήκα και το παιδί για το ρεύμα και την τυρόπιτα.

 

Άλλο ζήτημα για να προχωράμε....

 

Μηπως επειδη εμαθες οτι ανεβαινω εννοεις εμενα?

Με βαζεις θεση "τυροπιτα-διακοπτη"?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου