Προς το περιεχόμενο

πραγματικα δεν υπαρχουν σχολια για τον Joe Bonamassa


solega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Δείτε τον σε μικρή ηλικία με το συγκρότημά του με κάτι διάσημους γιούς και φυσικά την dream κιθάρα.

 

Ελπιζω Νεστορα να το εχεις (ακουσει) το cdακι των Bloodline. ΤΕ ΛΕΙ Ο

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω Νεστορα να το εχεις (ακουσει) το cdακι των Bloodline. ΤΕ ΛΕΙ Ο

Τάκη δυστυχώς δεν το έχω, αλλά απ' οτι έχω δεί στο Youtube πρέπει να κατεβαίνουν βρακιά. Άσε που τα λέει και καλά ο γυιός του Berry Oakley.

Όσο για τη παλιά Fender πιστεύω να κατάλαβες τον πόνο μου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, ολο το dvdακι απο το 1ο album μαμει ασχημως. Μονο (αλλα ΑΠΟΛΥΤΟ ξενερωμα) το οποιο με κανει και δεν το βλεπω οσο του αξιζει ειναι οι 2 σουρλουλουδες που "λικνιζονται" αδιακοπα οσο οι αλλοι παιζουν τις καλτσες τους (ναι, ακομα κι οταν τζαμαρουν). Δεν βγαινει ο Ozzy απο πουθενα να τους πεταξει κανα κουβα νερο!!!

Το κομματι δε ("If heartaches....) ειναι το καλλιτερο του album

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο που αναφέρεις τον Ozzy. Πάντα ο Joe μου έμοιαζε φυσιογνωμικά σαν μια νεότερη βελτιωμένη version του Ozzy...

Οι γκομενίτσες BTW μια χαρά είναι... Κρίμα που δεν βγάζουν τίποτε... Γέρασες plld-ούλη...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο που αναφέρεις τον Ozzy. Πάντα ο Joe μου έμοιαζε φυσιογνωμικά σαν μια νεότερη βελτιωμένη version του Ozzy...

Οι γκομενίτσες BTW μια χαρά είναι... Κρίμα που δεν βγάζουν τίποτε... Γέρασες plld-ούλη...

 

Δεν εχει να κανει με το γηρας ρε συ. Απλα "καθε πραγμα για εκει που πρεπει". Και βεβαια ειναι μια χαρα (και 2 και 3) αλλα οχι να βαραει ο αλλος καργα μπλουζ βιωμα και να jamαρει η μπαντα κι αυτες να ειναι λες και χορευουν τσιφτετελι σε μπουζουκλερι η pole dance.

Σε .... αλλη περιπτωση δεν θα με χαλαγαν ΚΑ ΘΟ ΛΟΥ

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου