Προς το περιεχόμενο

Εισητηρια για συναυλιες εξωτερικου


astraxan19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα! Θελω να παω να δω τους porcupine tree στην ρωμη, αλλα εχω πελαγωσει λιγο με το θεμα των εισητηριων, εκανα ενα σερτς και αλλες σελιδες μου βγαζουν οτι την συγκεκριμενη ημερομηνια παιζουν στην λισαβονα, αλλες λενε για περιορισμενη διαθεσιμοτητα κ τιμη εισιτηριου περι τα 70ευρω, αλλες 35ευρω και γενικα ενα μπαχαλο (ετσι το αντιλαμβανομαι εγω τουλαχιστον). Θα ηθελα τα φωτα σας επι του θεματος (αξιοπιστα σαιτ, τροποι πληρωμης κλπ κλπ).. Εκανα ενα γρηγορο σερτς στο νοιζ αλλα δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο.. Ευχαριστω!

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους χάζευα κ εγώ σήμερα και το τουρ τους.

Σκέφτομαι ότι η πιό εύκολη προσέγγιση είναι από το official site των PT και ανάλογα αν έχει link για τη χώρα που παίζουν εκεί μπορείς και να αγοράσεις online.

 

Πχ στο Βερολίνο μπορείς να πάρεις από το huxley's απευθείας ;)

 

http://www.trinityconcerts.de/product_info.php/info/p1323_Porcupine-Tree.html

 

Για Ρώμη δυστυχώς δεν έχει κάποιο link για το μαγαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρε Γιώργο...

δε στέλνεις ένα mail στο official των PT να σου πουν αν ξέρουν αυτοί;

 

Και επιμένω ότι στη Γερμανία θα σαι καλύτερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας δει τους marillion στην Κολωνία, συμφωνώ ότι στη Γερμανία είναι πολύ καλύτερα πιο φτηνά και πιο εύκολο να κλείσεις εισητήρια και για τη συναυλία και αεροπορικά ξενοδοχεία κτλ. κτλ.

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εγγύηση οι Γερμανοί. Τα οργανώνουν όλα πολύ καλά. Αν ξαναπήγαινα για συναυλία έξω για μπάντα που κάνει περιοδεία, σε Γερμανική Πόλη θα πήγαινα.

 

Πότε είδες Marillion;

Τι λένε live αυτοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους είδα δύο φορές μέσα στο 2007 τον Μάιο στην "SOMEWHERE ELSE TOUR" και τον Δεκέμβριο στην "SNOWHERE ELSE TOUR"... Και παρότι το τελευταίο άλμπουμ που μου άρεσε είναι το marbles του 2004 και θεωρώ τα δύο επόμενα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ, Live είναι πραγματικά ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΙ και αξίζει να τους δεις τουλάχιστο μια φορά στη ζωή σου...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την βρηκα την ακρη τελικα! Ρωμη ΡΕ! ΡΟΜΑΝΤΖΑΔΕΣ!!  ;D να ριξουμε και κανενα ταλαρο στο φοντανα ντι τρεβι να ουμε! Ευχαριστω παντως!  :)

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου