Προς το περιεχόμενο

Οι Muse παίζουν με playback στην Ιταλική τηλεόραση


stephanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν δεν θέλεις να παίξεις, δεν παίζεις.

Σωστό, αλλά όταν στην μέση υπάρχουν εταιρείες και μανατζεριλίκια τα πράματα δεν είναι τόσο απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην το κουράζουμε πάλι, χαβαλέ έκαναν οι άνθρωποι όχι επανάσταση ;D 8)

 

(btw, εμένα καλό μου φάνηκε, γέλασα, αλλά δε θα το έκανα αυτό στην κακομοίρα την παρουσιάστρια, πολύ καφριλίκι, θα το φυσάει και δε θα κρυώνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η εκπομπή έκανε εν μέρει τη δουλειά της, και οι Muse έκαναν κι αυτοί την πλάκα τους, και δε νομίζω να προσβλήθηκε πια τόσο και κανένας fan τους. Στο κάτω κάτω δεν μιλάμε και για καμιά συναυλία ολόκληρη σε playback και με τη μπάντα αλλού γι'αλλού! Πάντως προφανώς, ούτε η παρουσιάστρια αλλά ούτε και το λοιπό crew του show πήρε τίποτα πρέφα. Μεγάλοι fans των Muse κι αυτοί!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η εκπομπή έκανε εν μέρει τη δουλειά της, και οι Muse έκαναν κι αυτοί την πλάκα τους, και δε νομίζω να προσβλήθηκε πια τόσο και κανένας fan τους. Στο κάτω κάτω δεν μιλάμε και για καμιά συναυλία ολόκληρη σε playback και με τη μπάντα αλλού γι'αλλού! Πάντως προφανώς, ούτε η παρουσιάστρια αλλά ούτε και το λοιπό crew του show πήρε τίποτα πρέφα. Μεγάλοι fans των Muse κι αυτοί! 

 

Όντως!!!

Πάντως είχε πολύ πλάκα το ύφος του Matt στα drums!!! ;D ;D

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η εκπομπή έκανε εν μέρει τη δουλειά της, και οι Muse έκαναν κι αυτοί την πλάκα τους,

Και η εκπομπή έκανε εν μέρει τη δουλειά της, και οι Muse έκαναν κι αυτοί την πλάκα τους,

 

Στο κάτω κάτω πείραν κ τα φράνγκα τους κ όποιοι πήγαν στο Live εάν κάνανε(που θα κάνανε στην Ιταλία) πιστεύω να καταλαβαίναν ποια είναι τα μέλη των Muse ......εάν τα γνώριζαν  :-\ :-\ :-\ :-\ ;D ;D ;D ;D ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε Γ@μωτοοοοοοοοοο!

εγω το χα σκεφτει πολυ πριν το κανουν oi muse αυτο....

μου κλεψαν την ιδεα.....  :(

 

 

επισης ο μαυροπερισσοτερος ειχε κανει κατι πολυ "δυνατο"

http://www.youtube.com/watch?v=wZ7iP6ArbxY

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχουν ξανακάνει οι Muse αυτό πάντως πιο παλιά (εποχή Origin Of Symmetry), χωρίς να αλλάξουν όργανα  :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου