Προς το περιεχόμενο

Η οικογένεια του Jimi Hendrix κάνει AKOMA μια συμφωνία με την GIBSON!


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ρε παιδιά το παρεξηγήσατε το θέμα....

Π.χ. Πως πουλάνε κάτι σταυρουδάκια πανάκριβα που λένε ότι έχουν το τίμιο ξύλο μέσα? Ε... έτσι κι αυτό. Έχει το DNA του Jimmy! Γι' αυτό κάνει 170 χιλιάρικα... :P

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O TZΙΜΗΣ ΠΙΑΝΟ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΑΝ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ, ΟΧΙ ΚΙΘΑΡΑ.

ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣ!

Ωστε αυτη την πληροφορια πουλησαν οι Χεντρηδες στη Gibson, afto ine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε παιδιά το παρεξηγήσατε το θέμα....

Π.χ. Πως πουλάνε κάτι σταυρουδάκια πανάκριβα που λένε ότι έχουν το τίμιο ξύλο μέσα? Ε... έτσι κι αυτό. Έχει το DNA του Jimmy! Γι' αυτό κάνει 170 χιλιάρικα... :P

 

Φίλος, εγώ έβαλα κουφώματα στο εξοχικό, δεκάξι παράθυρα, έντεκα πόρτες, ΟΛΑ από Τίμιο Ξύλο, 3 εκατομμύρια μου πήγε η δουλειά, δεν παίζει να βρεις άλλο, σε δουλεύουν αυτοί με τα σταυρουδάκια.  :P :P

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το κατά πόσο κολλάει ο Che Guevara πάνω στον ενισχυτή του Morello νομίζω πως μπορούν να το απαντήσουν άνετα οι στίχοι των Rage Against The Machine... Από κει και πέρα πως καταφέραν να βάλουν την μούρη του Hendrix πάνω σε πιάνο (!)(!)(!)(!) και να το πλασάρουν και ως ωραίο δεν μπορώ να ξέρω... Μάλλον ο Jimmy πλήρωνε την Gibson με LSD και το ανακαλύψανε τώρα και είπανε να δοκιμάσουνε τι είναι και ορίστε τα αποτελέσματαααααααα....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να δω πότε θα βαρέσει κανένα κανόνι (ή θα αρχίσει τις μειώσεις προσωπικού??) αυτή η Gibson με τις λαλακίες που κάνουν τα τελευταία χρόνια.

Έχουν καταντήσει να κάνουν.......

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστρέφω στο θέμα, διότι η Gibson ΕΒΓΑΛΕ το "έκτρωμα" που είχε λανσάρει ως Custom Piano Jimi Hendrix, απο τη σελίδα της.

Για του λόγου το αληθές:

 

http://www2.gibson.com/Error-Pages/404.aspx?aspxerrorpath=/Products/Pianos/Grand/Baldwin-Custom/Jimi-Hendrix.aspx

 

Προφανός αυτό θα έγινε λόγο τεραστίου όγκου e-mail με υβριστικό ή περιγελαστικό περιεχόμενο. (ένα απο αυτά είναι και δικό μου ;D ;D ;D)

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου