Προς το περιεχόμενο

Steltrucci solo improvisation


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται, παρακατω παραθετω το λινκ για να ακουσετε εναν αυτοσχεδιασμο που επιχειρησα πανω σε κομματι του Howard Shore με ονομα Into the west. Εναι μια μπαλαντα και ηχογραφησα με απλο μικροφωνακι για πισι και με την ηχογραφηση των windows.

 

Χρησιμοιποιησα το πιεζο της Music Man JP6 που παρελαβα πριν λιγες μερουλες, την boss gt-8, και mesa boogie 50/50 σε ηχειο mesa boogie 1x12.

 

Ελπιζω να σας αρεσει και περιμενω τα σχολια σας.. Ευχαριστω

 

 

http://www.uploading.com/files/49FL67TP/Steltrucci_Ballad_solo.wma.html

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαραφέτι σου είναι πολύ αργό και η σύνδεσή μας δεν είναι για τέτοια...  :P

 

Δοκίμασε να το ανεβάσεις στο www.box.net να διευκολύνεις και εμάς, και εσένα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια. Δε ξερω γιατι το ακουσες μονοφωνικα, ελπιζω να μην εκανα κατι λαθος εγω στο Upload.

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω απο το box το βγαζει μονοφωνικα. Δοκιμαστε να κατεβαζετε απο το 1ο λινκ και ας αργει λιγακι.. το κομματι by the way ειναι απο την ταινία του Lord Of The Rings. Αν ψάξετε λιγο στα 3CD της μουσικής του θα το βρείτε λογικα.

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο μπράβο!

Δεν είναι τυχαίο το όνομα βλέπω, πολύ πετρούτσης βρε παιδί μου...

 

(Ούτε εγώ το ξέρω το κομμάτι :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλτατοι για τα σχολια σας, ναι η αληθεια ειναι οτι το steltrucci ειναι συνδιασμος του Στελιος+Petrucci αρα... Steltrucci  ;) χαιρομαι που αρεσε και θα προσπαθησω να ανεβασω και αλλα σολακια στο μελλον σε αλλα στυλ  ισως chill out ή fuzzion-smooth jazz και ισως και κατι πιο rock-metal  :) ευχαριστω και παλι

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου