Προς το περιεχόμενο

Fender Classsic Player Deluxe Telecasters


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ για να πω την αλήθεια, ποτέ μου δε τρελάθηκα ούτε με τις "transexual" tele (με μανίκΗ strat) ούτε με τους διπλούς γενικότερα σε Fender.

Πείτε με οπισθοδρομικό, πείτε με κολλημένο, αλλά εμένα ΔΕ μου αρέσουνε.

 

Αν δεν το έλεγα θα έσκαγα!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ για να πω την αλήθεια, ποτέ μου δε τρελάθηκα ούτε με τις "transexual" tele (με μανίκΗ strat) ούτε με τους διπλούς γενικότερα σε Fender.

Πείτε με οπισθοδρομικό, πείτε με κολλημένο, αλλά εμένα ΔΕ μου αρέσουνε.

 

Αν δεν το έλεγα θα έσκαγα!

Περπατάμε τον ίδιο, μοναχικό δρόμο, και οι άλλοι μας χλευάζουν...η ιστορία θα μας δικαιώσει.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να πω την αλήθεια, ποτέ μου δε τρελάθηκα ούτε με τις "transexual" tele (με μανίκΗ strat) ούτε με τους διπλούς γενικότερα σε Fender.

Πείτε με οπισθοδρομικό, πείτε με κολλημένο, αλλά εμένα ΔΕ μου αρέσουνε.

 

Αν δεν το έλεγα θα έσκαγα!

Ούτ' εμένα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισται κολημενοι ρε! :P

 

εγω παντα γουσταρα τετοια οργανα!

για κ ειχα καποτε..... :(

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και φθηνότερες εναλλακτικές

Με P-90

http://www.dv247.com/guitars/squier-vintage-modified-tele-custom-ii-electric-guitar-black-maple-neck--40754

 

Και με Gibsonoγέφυρες

http://www.dv247.com/guitars/fender-ja90-telecaster-semi-acoustic-guitar-ebony-transparent-rosewood-neck--56559

 

Και οι δύο αλλά ειδικά η δεύτερη σε Gazing Κaliakouda απόχρωση.

 

Αλλά τα χουμε ξαναπεί.

 

Το strat head σε τελε δεν με χαλάει. Τουναντίον θα έλεγα.

To large strat head, ναι. Και στις δύο αλλά ειδικά σε τελε.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς τον μοντέρνο...

Βρε παπούλη μας έχεις τρελλάνει σε όλο τον ορυμαγδό κιθαριστικού αυνανιστικού design με ότι μπουρδα έχει βγάλει ο ντουνιάς και σε πείραξαν τα headstock ;

 

Δηλαδή η μία (ΝΑΙ κύριοι, ο Gibsonoευαγγελιστής, αντίθετα με τις πάμπολλές fenderoειδείς, μόνο μία έχει και αυτή κλειδωμένη στη ντουλάπα) Gibson που χεις είναι παραδοσιακή; Ντονθινκσω.........

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παπούλη μας έχεις τρελλάνει σε όλο τον ορυμαγδό κιθαριστικού αυνανιστικού design με ότι μπουρδα έχει βγάλει ο ντουνιάς και σε πείραξαν τα headstock ;

 

Δηλαδή η μία (ΝΑΙ κύριοι, ο Gibsonoευαγγελιστής, αντίθετα με τις πάμπολλές fenderoειδείς, μόνο μία έχει και αυτή κλειδωμένη στη ντουλάπα) Gibson που χεις είναι παραδοσιακή; Ντονθινκσω.........

 

Άλλο η έρευνα και η συνεχής πρόοδος και άλλο ο σεβασμός στη παράδοση και στα ιδεώδη του έθνους...Με τέτοια μυαλά δεν θα πας μπροστά. Σε βλέπω με καμμία κιθάρα με τριανταφυλάκια

 

Η gibson δεν είναι παιχνίδι. Άρα αρκεί μία. Από τις άλλες τώρα...καλά όταν ήσουν μικρός, ένα συναρμολογούμενο είχες?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου