Προς το περιεχόμενο

Σινεμά "Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ"...Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!!!


Cineboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΧ ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ!!! οπου παω σε συνανταω?!?!?! οποιο φορουμ κ να μπω το νανοπουλο θα βρω... τς τς τς... ακομη και στο φορουμ για τα ενυδρεια σε βρηκα... ελεος..

τι να πω τωρα για το  H.C. ? στα χω πει στο avclub αυτα...

κονγκρατζ κ απο δω λοιπον. πολυ ωραιο και το "πινακακι" στον εξω τοιχο.. αημνηστο village αμαρουσιου.

πρεπει να κανω και εγω μια παρουσιαση τωρα που τελειωσα και την δικη μου αιθουσα. :)

 

δε μου λες... και τα ενυδρεια μαυρα τα εχεις κανει?  :P :P :P :P

Γιατί εγω τι κάνω;δεν συναντώ και εσένα!!!!

Χαίρομαι πάντως που θα τα λέμε και απο εδω,και γρήγορα παρουσίασέ μας και τα δικά σου έργα, που είμαι σίγουρος ότι θα σκίσουν!!!

 

Σημ....τι φταίω που έχω πολλούς φίλους οι οποίοι είναι σκορπισμένοι σε διάφορα forum μου ζητούν να παρουσιάζω τον Παράδεισο;

Πάντωςκαλά κάνουν γιατί είναι και γιά εμένα μιά πολύ αλή αφορμή να γνωρίζω συνεχώς πολλούς και καλούς φίλους,όπως εσένα... 

Σινεμά "Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ"ανοίξαμε και σας περιμένουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 109
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ντρεπομαι να το εμφανισω γιατι ο PJ ειναι ενας πενιχρος TW700. ANYWAY...

 

σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια :) ημουν στο αργος για μια δουλεια πριν μια βδομαδα, αλλα δε μου κοψε να σε ψαξω. next time :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος έχεις καταλάβει.....στην αρχή του θέματος στο πρώτο-πρώτο μήνυμα, και βασικά στην εισαγωγή του θέματος εξηγώ που ακριβώς έχει γίνει ο Παράδεισος.....Σε ένα χωριουδάκι ανάμεσα στο Αργος και το Ναύπλιο.

Πλέον και μετά απο 25 χρόνια στην Αθήνα ,μένω εδω μόνιμα μαζί με την Αννα απο το 2007 ,αφού μετά τον θάνατο των γονέων μου που δυστυχώς έφυγαν και οι δύο όχι μεάλοι, αποφασήσαμε να ανακατασκευάσουμε πλήρως το πατρικό μου σπίτι και να κατεύουμε μόνιμα εδω με σκοπό να γεράσουμε στα πάτρια εδάφη!!!

 

 

xm...

ναι εχεις δικιο!

απλα καταλαβα πως το σινεμα ''ο παραδεισος'' ειναι πραγματι στο μαρουσι, στον παραδεισο...!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντρεπομαι να το εμφανισω γιατι ο PJ ειναι ενας πενιχρος TW700. ANYWAY...

 

σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια :) ημουν στο αργος για μια δουλεια πριν μια βδομαδα, αλλα δε μου κοψε να σε ψαξω. next time :)

Σου καταλογίζω λοιπόν την πρώτη σου αδικαιολόγητη απουσία...πρόσεξε στις 3 κόβεσαι!!!

Σινεμά "Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ"ανοίξαμε και σας περιμένουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

xm...

ναι εχεις δικιο!

απλα καταλαβα πως το σινεμα ''ο παραδεισος'' ειναι πραγματι στο μαρουσι, στον παραδεισο...!

Και φυσικά η επωνυμία Σινεμά ο Παράδεισος δεν είναι τυχαία..

1)Η ταινία Cine Paradiso μου θυμίζει πολύ εμένα μικρούλη να χαζεύω και να βοηθάω τον παππού στο καμαράκι προβολής.

2) Η ίδια ταινία ήταν και ητελευταία που έπαιξε ο κινηματογράφος ΟΡΦΕΥΣ του παππού την τελευταία βραδυά πριν κλείσει!!!

Σινεμά "Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ"ανοίξαμε και σας περιμένουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια! Η ευτυχία μετά από όλον αυτό τον κόπο δεν θα πρέπει να συγκρίνεται με τίποτα! Μπράβο!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απόλυτο ρησπεκτ και από μένα!

 

άμα με βγάλει ο δρόμος ποτέ προς τα κει, θα φροντίσω να χω την τσάντα μου γεμάτη ταινίες!

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια! Η ευτυχία μετά από όλον αυτό τον κόπο δεν θα πρέπει να συγκρίνεται με τίποτα! Μπράβο!

Οσο ευχαριστήθηκα τις εργασίες που έκανα μόνος μου στον Παράδεισο, δεν ευχαριστήθηκα όλόκληρο σπίτι που φτειάξαμε.....

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου...

Σινεμά "Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ"ανοίξαμε και σας περιμένουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου