Προς το περιεχόμενο

PRS Carlos Santana SE Abraxas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μια από τις καινούργιες προσθήκες στη γκάμα της PRS:

 

http://www.prsguitars.com/santanaabraxas/index.html

 

Το ξέρω ότι είναι μια βρωμερά μαρκετίστικη υπόθεση, αλλά, οι θεοί να με βοηθήσουν... με αρέσει! Με αρέσει επικίνδυνα!  ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να φανταστείς ότι η πρώτη κιθάρα που του έδωσε ο Smith να δοκιμάσει δεν του άρεσε γιατί είχε P90    8)

Πώς αλλάζουν οι εποχές...

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, ομως το συμβολο της ειρηνης θα απωθησει τους μεταλλαδες.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να φανταστείς ότι η πρώτη κιθάρα που του έδωσε ο Smith να δοκιμάσει δεν του άρεσε γιατί είχε P90    8)

Εεεεμμμ....τι είν' αυτό;

moto perpetuo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, ομως το συμβολο της ειρηνης θα απωθησει τους μεταλλαδες.

 

Δεν θέλω να αγχώνεσαι:

 

http://prsguitars.com/allender/index.html

 

Όλα τα έχει προβλέψει ο Παύλος Καλαμάκης Σιδεράς.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φάνηκε λίγο καραγκιόζ-μπερντέ η κιθάρα...  :-\

Λίγο το τραγικό (kate me) σχεδιάκι πίσω απ'τη γέφυρα που μου θυμίζει χιππικοπάνκικο αυτοκόλλητο, λίγο το σήμα της ειρήνης στην ταστιέρα... Στα καλά της βέβαια είναι ο P90 και το γουστόζικο pickguard, αλλά όπως και να'χει θα προτιμούσα το standard μοντέλο με P90 που βγάζει η PRS.

 

Επίσης, η sig. του Allender καλή σαν όργανο, αλλά το πουλερικό στην ταστιέρα είναι μια αηδία και μισή!

 

Καλημέρα!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εχει μπροστα το SE δε μ αρεσει....ΤΕΛΟΣ.

 

Χειροτερη και απο την Strange EMILY.

Δεν μου κολαει με τιποτα το λατιν-ξωτικο με το πικ γκαρντ...θα μπορουσε να ειναι πιο να το πω δεμενη οσων αφορα τα χρωματα πχ με λιγο περισοτερο εμφαση στο θεμα Αβραξας. Λεμε τωρα......

 

Σημειωση οτι ειμαι λατρης της συγκεκριμενης εταιριας

 

Τωρα για τον μπατμαν δεν εχω να πω τα πουλια στην ταστιερα μπερδευουν στο παιξιμο πααααρα πολυ και το χρωμα της απο κοντα ειναι σαν να εχεις βαλει σιδεροτυπο καμια σχεση με την φωτο ....(ασχετο ...ριξτε μια ματια στο σαητ του Αλεντερ...)

 

οφ τοπικ

λιγο ινφο για το σημα της ειρηνης... http://en.wikipedia.org/wiki/Peace_symbols

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εχει μπροστα το SE δε μ αρεσει....ΤΕΛΟΣ.

 

???

 

 

Χειροτερη και απο την Strange EMILY.

 

Η strange emily τα σπάει. Άσχετα αν ειναι άθλια κιθάρα.  ;D

 

 

Τωρα για τον μπατμαν δεν εχω να πω τα πουλια στην ταστιερα μπερδευουν στο παιξιμο πααααρα πολυ και το χρωμα της απο κοντα ειναι σαν να εχεις βαλει σιδεροτυπο καμια σχεση με την φωτο ....(ασχετο ...ριξτε μια ματια στο σαητ του Αλεντερ...)

 

Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί μπερδεύουν οποιονδήποτε τα περίεργα inlays. Μια ζωή μόνο με τα side-dots πήγαινα, σπάνια να κοιτάξω την ταστιέρα...  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου κολαει με τιποτα το λατιν-ξωτικο με το πικ γκαρντ...θα μπορουσε να ειναι πιο να το πω δεμενη οσων αφορα τα χρωματα πχ με λιγο περισοτερο εμφαση στο θεμα Αβραξας. Λεμε τωρα......

 

+1

 

κι εμένα που γενικώς μου αρέσουν οι PRS και γενικώς οι κιθάρες του Σαντάνα, αυτό απο εμφάνιση με χαλάει... :(

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου