Προς το περιεχόμενο

Αγορα ενισχυτη HELP!!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους...λοιπον σκεφτομαι να αγορασω καινουργειο ενισχυτη..Βασικα ελεγα για Combo.τα λεφτα μεχρι 800-900 ευρω η και πιο κατω..τον θελω για ηχογραφισεις..οποτε θα ηθελα να εχει και υποδοχη για ηχειο ωστε να μπορω να συνδεσω ενα Palmer..Μουσικη..?...γενικα τον θελω για βρομικα αλλα και καθαρα...ευχαρηστω πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον... Κιθάρα ή μπάσο? 2ον τι είδος μουσική παίζεις? 3ον πόσα watt σε καλύπτουν? 4ον γιατί combo? Πες μας λίγο πολύ τι παίζεις ή τι θες να ακούς... Γιατί αλλιώς θα πάρεις τις κλασσικές και πολύ λογικές απαντήσεις "πήγαινε άκου" κλπ (που ούτως ή αλλέως θα τις πάρεις αυτές αλλά τουλάχιστον θα είσαι καλυμένος!!!) Από κει και πέρα εγώ από την εμπειρία που έχω αποκομίσει θα έλεγα πρώτα Diezel και μετά Mesa Boogie (όταν μιλάμε για κιθάρα έτσι!!!)... Αλλά αυτά τα γουστάρω εγώ για αυτό που θέλω να ακούω εγώ... Πες μας τι θα παίζεις και μπορεί να αλλάξω γνώμη και να σου προτείνω fender, marshall ή οτιδήποτε άλλο!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε θα ηθελα να εχει και υποδοχη για ηχειο

 

Δεν νομιζω να υπαρχει ενισχυτης στον πλανητη χωρις υποδοχη για....ηχειο....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πΟΥΛΙΟΥΝται τουλάχιστον δύο αξιόλογοι mesa boogie στις αγγελίες, στο budget που κοιτάς. επίσης ένας συμφορουμίτης σκοτώνει έναν hot rod deluxe.

Γιατί δεν τους τσεκάρεις?

Επίσης καλύτερα να διευκρινήσεις τί "βρώμικα" και τί "καθαρά" ψάχνεις.

 

1ον... Κιθάρα ή μπάσο?

 

γενικα τον θελω για βρομικα αλλα και καθαρα...ευχαρηστω πολυ...

 

νομίζω είναι προφανές ότι ψάχνει για ενισχυτή κιθάρας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου