Προς το περιεχόμενο

Fender Telecaster: που μπορώ να τις βρω και να τις δοκιμάσω στην Αθήνα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά.

 

Μιας και θα αγοράσω κιθάρα σε λίγες μέρες, θα ήθελα να πάω να δοκιμάσω πρώτα. Δεν είμαι από Αθήνα και δεν ξέρω σε ποιά μαγαζιά έχουν τις fender telecaster και που μπορώ να τις δοκιμάσω. Αυτό που ξέρω είναι ότι την αντιπροσωπεία την έχει ο Στόλλας. Ωστόσο δεν θα έρθω με αυτοκίνητο οπότε δεν θα έχω τη δυνατότητα να πάω στο κεντρικό του μαγαζί (Αθηνών - Πάτρας). Μάλλον το Σάββατο θα πάω. Οπότε περιμένω τα φώτα σας.

Όσον αφορά τις gibson ξέρω ότι μπορώ να τις βρω στο bon studio αν και κυρίως με ενδιαφέρουν οι telecaster.

 

Ευχαριστώ!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??? σοβαρά μιλάς ή .....

 

Μας ρωτάς που θα βρεις Telecaster;

Στην Αθήνα;

 

Κοιτα στο web page του Στολλα τους αντιπροσώπους του (http://www.stollas.com/SkyPage.asp?pg=21 )και πάρ τους τηλέφωνο....

 

edit.... Με πρόλαβαν  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σπίτι του Superfunk!!! ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;) ;) :o :o :o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bέβαια βλέπω ότι τις περισσότερες τις έχει βάλει στις αγγελίες...λές να πηγαίνει για Gibson?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??? σοβαρά μιλάς ή .....

 

Μας ρωτάς που θα βρεις Telecaster;

Στην Αθήνα;

 

Κοιτα στο web page του Στολλα τους αντιπροσώπους του (http://www.stollas.com/SkyPage.asp?pg=21 )και πάρ τους τηλέφωνο....

 

edit.... Με πρόλαβαν  ;D

 

Όπως είπα δεν είμαι από Αθήνα. Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν πολλά καταστήματα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να τις δοκιμάσω κιόλας. Είμαι συνηθισμένος και από τα Τρίκαλα όπου τα 2 καταστήματα που υπάρχουν έχουν από 5 κιθάρες στην βιτρίνα τους.  Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου, αν χρειαστεις βοηθεια, μιλα μου με pm μηπως σε παω εγω στα πεντε εξι ''βασικα'' μαγαζια μιας και φανταζομαι πως δεν θα ξερεις τα κατατοπια!!!

 

αλεξανδρος

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου