Προς το περιεχόμενο

ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΗS80M PLEASEEEEE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΝΙΤΟΡ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟΣ ΣΤΟ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Μ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΤΟ ΥΑΜΑΗΑ ΗΣ10 ΤΗ ΛΕΤΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλαρακι...

Τα monitor που θελεις τα συστηνω ανεπιφυλακτα...

φανταζομαι ξερεις τι σημαινει YAMAHA!!κανουν για οποιαδηποτε εργασια θελεις να κανεις...αλλα κυριως εσυ για τι τα θελεις και ποιοι εινια το budget σου;;;

μηπως βρουμε κατι καλυτερο;;

Ευχαριστω Πολυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ BUGDET M ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ 550 ΕΥΡΟ ΤΟ ΖΕΥΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ...ΛΟΙΠΟΝ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΗΧΟΛΗΨΙΑ  2 ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΝΩ ΠΟΙΟΤΙΤΑ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΒΕΒΑΙΑ .. ΚΑΙ ΘΕΛΩ Ν ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΘΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ BUDGET.. ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ MACBOOK  ΚΑΙ ΠΕΙΡΑ Κ ΤΗΝ DIGIDESGN M-BOX 2 FACTORY  ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΘΟΣ .......ΤΗΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου