Προς το περιεχόμενο

Τουμπελέκι: βιβλίο εκμάθησης άνευ διδασκάλου?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλό (ή μάλλον όχι) το χιούμορ αλλά να βοηθούμε κιόλας...

 

Το εκδίδει ο Νάκας, μπορείς να το παραγγείλεις και να σου το στείλουν, ή αν υπάρχει κάποιο κατάστημα στην περιοχή σου να πας και να το αγοράσεις επι τόπου: http://www.armaosmusic.gr/default.asp?static=43&category=150&id=16861

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και σοβαρευει η κουβεντα, να πω και εγω πως παντα διαφωνουσα με τις ''μεθοδους ανευ διδασκαλου'' και πως οσες φορες εχω προσπαθησει να πιασω καποιο αγνωστο οργανο στα χερια μου και να προχωρησω με μια μεθοδο δεν τα καταφερα!

 

και εκτος αυτου,δεν μου φανηκε και τοσο σοβαρη η τοποθετηση ''θελω να μαθω τουμπελεκι για να μαθω στην αδερφη μου''δειχνει μαι προχειροτητα!

 

φανταζομαι αυτη ειναι και η αιτια του χιουμορ!

 

παρ ολα αυτα, το βιβλιο δεν το ξερω!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mr jones καλωσήρθες. parakaloume oxi greeklish.

 

Δε θυμάμαι τον τίτλο αλλά έχω δει βιβλίο για τουμπελέκι στον Κοσμά, στο σταθμό του Αμαρουσίου, μάλλον το ίδιο...

 

οι αρχικές απαντήσεις ήταν τόσο σοβαρές όσο και η ερώτηση  ;D

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καί δεν καταλαβαίνω το λόγο που επιβάλει τα  ελληνικά ευχαριστώ για την συμβουλή.

Επίσης ευχαριστώ εκείνους πού απάντισαν σοβαρά αλλά  και η πλάκα δεν με πείραξε γιατί ο τρόπος που το έγγραψα ήταν λίγο γελοίος.Ευχαριστώ(γενικά).

4fgp9ol8mkijugtfre

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου