Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για Paypal


Stinky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν το ποσταρα στο σωστο μερος μετακινειστε το.

Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η διαδικασια για να τραβηξω χρηματα απο το paypal μου?

Ειναι συνδεδεμενο με πιστωτικη.

Περισσοτερο το χρησιμοποιω για να αγοραζω πραγματα αλλα τωρα πρεπει να τραβηξω καποια που εχω μεσα.

Ποσο καιρο περνει περιπου η διαδικασια?

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει επιλογή "withdraw" στην πάνω μπάρα.

Θα πρέπει να ξέρεις το κωδικό καταστήματος, στο οποίο έχεις το τραπεζικό σου λογαριασμό.

Συνήθως είναι τριψήφιος και πιθανότατα μπορείς να το βρεις με ενα search στο internet, δεν θυμάμε να αναγράφεται πάνω στο βιβλιάριο...  ::)

 

Η όλη διαδικασία παίρνει το πολύ 6 εργάσιμες, το σύνηθες είναι 2-3 μέρες.

Για πάνω απο 100 ευρώ, το Paypal δεν κρατάει προμήθεια, δεν είμαι όμως σίγουρος και για την τράπεζα.

 

Επίσης, υπάρχει ενα θεματάκι με την διαφορά νομίσματος, ειδικά εαν έχεις π.χ λίρες και πρέπει να μετατραπούν σε ευρώ για να "κατέβουν" στο λογαριασμό σου, αλλά εαν μιλάμε για μικρά ποσά, μικρό το κακό.

 

 

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι γυρω στα 120 ευρα το ποσο οχι μεγαλο.

Ο τριψηφιος αριθμος που λες αλλαζει αναλογως την τραπεζα? Δηλαδη το 034 (τυχαιο νουμερο) αντιστοιχει στην εμπορικη η στο καταστημα εμπορικης στην αγγελακη?

 

Οποτε παταω το withdraw εισαγω τον κωδικο καταστηματος, το ποσο που θελω να σηκωσω και τελος? μπορω να τα σηκωσω απο οποιοδηποτε ΑΤΜ?

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τριψηφιος αριθμος που λες αλλαζει αναλογως την τραπεζα?

 

Ναι, κάθε κατάστημα έχει δικό του κωδικό.

 

Οποτε παταω το withdraw εισαγω τον κωδικο καταστηματος, το ποσο που θελω να σηκωσω και τελος? μπορω να τα σηκωσω απο οποιοδηποτε ΑΤΜ?

 

Ξεκίνα τη διαδικασία και θα σου δωθούν λεπτομερείς οδηγίες.

Απο τη στιγμή που θα κατέβουν τα χρήματα στο λογαριασμό σου, τα "σηκώνεις" απο όπου θες.

 

 

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου