Προς το περιεχόμενο

Ο ρολος του καθε μουσικου σε ενα σχημα


brougos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω πω τι λαθος εκανα που εφυγα. Κωστα εχεις απολυτο δικιο. επρεπε να κατσω κ αλλο στο εργαστηρι, να ακουσω κ αλλες ατακες. χαλαλι το χρημα κ την ωρα που θα τρωγα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΜΙΚ οχι καλαμπουρτζης. καλαμπορτζης γνωστο κοσμητικο επιθετο για κ καλα μουσικους που παιζουν στο γαμο του καραγκιοζη. Προερχεται απο την εκφραση " καλα μπορω κ ετσι"

 

Μάλλον θελω πατομπουκαλα ..... ;D ;D οτι θέλω και οτι με βολεύει βλεπω .Η πλακα είναι οτι ετσι φωνάζω ενα φίλο πληκτρα που έχω και μονιμως πλακωνόμαστε. ;D ;D ......πανε τ α ομορφα καταπρασινα μου ματακια !!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλητη τολμας κ αμφισβητεις την αυθεντια μου...

εδω φιλαρακο δεν ειναι ενα απλο γκρουπ, εδω ειμαστε ενα μουσικο εργαστηρι και παμε να κανουμε κατι που θα γινει για 1 φορα στην ελλαδα μιας κ οι πιο πολλοι ερασιτεχνες ειναι καλαμπορτζηδες...

Σοβάρα μιλάς τώρα? Και αυτός σοβαρά μιλούσε? :o Είναι αρκετά πιο ογκώδης απο σένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τρισμεγιστος μεταλλοπατερας. Μου ελεγε επισης οτι σε καθε live θα ναυλωνει φορτηγο με εξοπλισμο δικο του κ παντα με δικο του ηχοληπτη σε μαγαζι. Αχ θελω να δω ποιο μαγαζι θα ειναι το τυχερο που θα τον βαλει live , ε ρε κακομοιρα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τρισμεγιστος μεταλλοπατερας. Μου ελεγε επισης οτι σε καθε live θα ναυλωνει φορτηγο με εξοπλισμο δικο του κ παντα με δικο του ηχοληπτη σε μαγαζι. Αχ θελω να δω ποιο μαγαζι θα ειναι το τυχερο που θα τον βαλει live , ε ρε κακομοιρα παιδια.

 

ΕΣΕΙΣ θα πληρώνετε για να παίξετε  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά στην ζωή ψάχνουμε το κάτι διαφορετικό, το ιδιαίτερο, είτε είναι καλοί συνεργάτες, καλή δουλειά, καλά μουσικά όργανα, το καλύτερο σουβλατζίδικο ή και 'γω δεν ξέρω τι.

Ε, όταν βρίσκεις τέτοια υπερσπάνια άτομα τα κρατάς πάντα από κοντά, σιγοντάρεις την παράνοιά τους και γεμίζεις αστείες ιστορίες. Κοινώς, σπάς πλάκα.

 

Καμία φωτό του έχεις; Θα ήθελα πολύ να δώ την φάτσα του.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου