Προς το περιεχόμενο

finished pedalboard proud owner!!!


brain_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλλον σου ειπε οτι ειναι απιστευτο οταν το πας direct στην κονσολα λογω της εκτης λαμπας που δουλευει σε τελικο σταδιο, με αποτελεσμα να ακους λαμπατο ενισχυτη στα ορια του.. αυτο ακριβως ειναι το χαρισμα του, και οταν οδηγεις με αυτο τελικο μπορεις να παιξεις πραγματικα πολυ χαμηλα χωρις να αλλοιωνεις τον ηχο σου...

αν θες ελα απο εβδομαδα (πηζω μεχρι την κυριακη στη δουλεια) να το ακουσεις και να ακουσεις και το bassman το κεφαλι  σε wet/dry/wet συστημα (πραγμα που ακομα στην ελλαδα ειναι κινεζικη γραφη ακομα -πλην ελαχιστων εξαιρεσεων)

 

σε vht να αλλαξω εεε? το σκεφτομαι να πω την αληθεια πολυ καιρο... πρεπει να το συζητησουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο VHT άλλαξε χέρια, γιατί δεν μπορώ να παίζω στο διαμέρισμα με 50w

αλλά επειδή έχω δοκιμάσει Marshall - Boogie τελικούς,ο VHT είναι σε άλλη κατηγορία Α'

 

Επίσης μου άρεσε πολύ, ο Boogie Simul 2:90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το pedalboard σου brain_g :)

Εχω και μια απορια : εχεις κοιταξει αν μπορεις να συγχρονισεις το tap tempo του RC50 με καποιο απο τα eventide?

 

Συνηθως απο τετοια pedalboards το ωραιο ειναι να βλεπεις ολα τα λαμπακια αναμμένα (το λεγομενο χριστουγεννιάτικο πάτωμα ;D) , αλλα δεν βγαινει  καλα στις φωτογραφιες.

 

Μια ελαιογραφια λοιπον κι απο μενα :

M13RC50_ladi_se_mousama_1872.thumb.jpg.64866cbacbea2fa857288aff04f22f72.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι φωτογραφια είπαμε, αλλα ελαιογραφια αγνωστου πρωτοποριακου καλλιτεχνη που χρονολογειται γυρω στο 1872.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ποιοτητα της φωτογραφιας φταιει η apple (iphone...)

 

tempo συγχρονιζω ολα τα eventide μαζι  αλλα οχι το looper. ειναι φρεσκο και δεν εχω προλαβει να ασχοληθω μαζι του οσο θελω.. απο δευτερα ομως εχει κεφια....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου