Προς το περιεχόμενο

Χορδες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

oι 9.5αρες υπαρχουν μια χαρα. Τις χρησιμοποιω εγω καμμια φορα σε καμμια στρατ μου αν θελω λιγο πιο μαλακο πιασιμο (κανονικα βαζω 10).

Ιδου

 

http://accessories.musiciansfriend.com/product/DAddario-EXL120-Nickel-Super-Light-Electric-Guitar-Strings?sku=100100

 

 

Εμενα μου αρεσουν πολυ παντως

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε μου και εγω θα σου πρωτεινα τις ernie ball 9αρες παντα.

Αν και τωρα τελευταια αλλαξα 2 σετακια και στισ 2 κιθαρες και μετα απο λιγες ωρες ΜΑΥΡΙΣΑΝ!!!!!!!!!

(ενω ηταν κλεισμενες αεροστεγος)

Μπας και παιζει ρολο η ημερομηνια παραγωγης να σταματησω να παγγελνω 5-5 τα σετ.

Αμα σου απαντήσουν δηλαδή 20 άτομα 13άρες γιατί είναι οι πορωμένοι που θέλουν να πείσουν τον κόσμο ότι κάτω από 13 δεν υπάρχει ζωή και οι υπόλοιποι αδιαφορούν να απαντήσουν θα πας να πάρεις μια δεκάδα σετ από 13άρες;

 

 

Οσο για τις απαντησεις αυτου του τυπου μην ανησυχεις χιουμορ ειναι!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως κατω ακριβως απο το ποστ μου θα βρεις καμμια διακοσιαρια ;D συζητησεις ΑΚΡΙΒΩΣ για αυτο το θεμα οποτε καλο ειναι να τις διαβασεις....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oι 9.5αρες υπαρχουν μια χαρα. Τις χρησιμοποιω εγω καμμια φορα σε καμμια στρατ μου αν θελω λιγο πιο μαλακο πιασιμο (κανονικα βαζω 10).

Ιδου

wow οντως παιζει αυτο το σκηνικο  :o. ομολογω πως δε το περιμενα. μαθαμε και κατι σημερα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπαν και τα παιδιά παραπάνω,φθηνές είναι δοκίμασε μερικά σετ.

Εμένα σε κανονικό κούρδισμα με βολεύουν οι 10αρες αλλά χρησιμοποιώ 11άρες γιατί συνήθως παίζω σε Ρε (drop C).

Δεν με βόλεψαν πάντως κάτι σετ της D'addario που λένε " με πιο χοντρά μπασσα".Φαίνεται πολύ η διαφορά μεγέθους καθώς κατεβαίνεις σε κλίμακες, ειδικά στη σολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wow οντως παιζει αυτο το σκηνικο  :o. ομολογω πως δε το περιμενα. μαθαμε και κατι σημερα  :P

 

Είδες φίλε Kavajo?  Θα μάθεις ακόμα πολλά πράγματα κοντά μας, μείνε!!!

 

Δεν με βόλεψαν πάντως κάτι σετ της D'addario που λένε " με πιο χοντρά μπασσα".Φαίνεται πολύ η διαφορά μεγέθους καθώς κατεβαίνεις σε κλίμακες, ειδικά στη σολ

 

Εννοείς κάτι σετάκια που και καλά είναι άλλο μέγεθος οι μπάσσες και άλλο οι καντίνι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς κάτι σετάκια που και καλά είναι άλλο μέγεθος οι μπάσσες και άλλο οι καντίνι;

ναι αυτο που λεω εγω υβριδικο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτω από 13 δεν υπάρχει ζωή

 

Οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ αντρες παιζουν με αυτες

 

barbed-wire-vector.png

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου