Προς το περιεχόμενο

football manager 2006....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύω ότι θα έχετε παίξει monkey island με τον απίθανο guybrash! Κόλλημα το άτιμο. Ακόμη και τα πρώτα 2 παιχνίδια με τα άθλια γραφικά και τον μηδενικό ήχο

 

+1 :wink:

τρελο κολλημα οντως... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και φυσικα στις λεσχες (πριν σιμητη εποχη) το ΘΕΙΚΟ SHINOBI (που δεν καταφερα ποτε να τερματισω :cry: )

BUBBLE BOBBLE(ουτε αυτο.. :cry: )

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φυσικα στις λεσχες (πριν σιμητη εποχη) το ΘΕΙΚΟ SHINOBI (που δεν καταφερα ποτε να τερματισω :cry: )

BUBBLE BOBBLE(ουτε αυτο.. :cry: )

 

Αυτά είναι παιχνίδια :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσ τσ τσ τσ!!! Παιχτε ρε κανα παιχνιδι της προκοπής....κανα God Of War' date=' [b']Final Fantasy[/b] κανα Full Metal Alchemist να δειτε ασπρη μερα!!! :P :P :P

 

Απέραντη συγκίνηση!!Τρία χρόνια στο λύκειο μόνο αυτό έπαιζα

 

Το σωστό το παιδί δεν κρύβετε!!!

 

Που να συγκριθεί το άγιο όνομα του Final Fantasy με οτι δίποτε άλλο.

άντε μερικοι να παίξουν και κάτι με σενάριο

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ανακάλυψα τα MAME έριξα ένα κλάμα....

 

Αυτά ήταν παιχνιδάρες, τα arcade. Με τα manager και στρατηγικής δεν τα πήγαινα καλά. Και στην Amiga ήμουν κολλημένος με to Τurrican και το kick off. αφού νόμιζα οτι ήμουν ο turrican. :lol:

 

Τώρα παίζω μόνο ραλλάκια κυρίως στο ps2, παιζω καλό tekken και ΄παίζω φανατικά όλη τη σειρά γιατι γουστ΄΄αρω την μουσική της και στο pc παίζω μόνο generals zero hour. Αν παίζετε zero hour μπειτε on line να συναντήσετε την οργή του praetorian (nick name μου) στην Defcon 6

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εϊμαι φανατικός των λεγόμενων abandonware παιχνιδιών και εδω και ένα χρόνο περίπου έχω κάνει μια πολύ μεγάλη συλλογή! Όποιος ενδιαφέρεται για ανταλλαγή ας στείλει μήνυμα!

Ένα είναι το κόλλημα...DOOM! Πάντως σαν το Final Fantasy VII δεν νομίζω να ξαναβγεί παιχνίδι... AMSTRAD 6128 RuleZ!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εϊμαι φανατικός των λεγόμενων abandonware παιχνιδιών και εδω και ένα χρόνο περίπου έχω κάνει μια πολύ μεγάλη συλλογή! Όποιος ενδιαφέρεται για ανταλλαγή ας στείλει μήνυμα!

Ένα είναι το κόλλημα...DOOM! Πάντως σαν το Final Fantasy VII δεν νομίζω να ξαναβγεί παιχνίδι... AMSTRAD 6128 RuleZ!

 

Κι ομως, κι όμως..... :lol:

 

Δες : Final Fantasy X & X-2. Εγω εμεινα αφωνος. (Δυστηχως ειναι μονο για PS2, και ο λογος που το αγορασα αλλωστε). Επίσης δείτε στο PC το Grandia 2.....Απο τα καλυτερα σενάρια που εχω δεί...και 45 ωρες gameplay.....ΛΙΩΣΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε chaostar απο την σειρά Final Fantasy καλύτερο θεωρώ το VII...Τα έχω παίξει(και τελειώσει) όλα....Συμφωνώ για το Grandia 2...Επίσης αξίζει το Breath Of Fire,σχεδόν όλα τα Zelda όπως και το Golden Sun και πολλά ακόμη RPG's (μέσω emulators τα παίζω πλέον)...

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε chaostar απο την σειρά Final Fantasy καλύτερο θεωρώ το VII...Τα έχω παίξει(και τελειώσει) όλα....Συμφωνώ για το Grandia 2...Επίσης αξίζει το Breath Of Fire' date='σχεδόν όλα τα Zelda όπως και το Golden Sun και πολλά ακόμη RPG's (μέσω emulators τα παίζω πλέον)...[/quote']

 

To breath of fire ειταν καλο, αλλα οχι και το 4 που βγηκε για PC...Golden Sun και Zelda.....αχαχαχαχ τι μου θυμισες...το πρωτο μου gameboy που το ελιωσα το Zelda (αν και του Ν64 ειταν τα κορυφαια, μεσω emulator φυσικα :) ) Επειδη σε κοβω μεσα στα πραγματα δοκιμασε και αυτα....μεσω emu παντα (μερικα ειναι SNES μερικα SEGA)

 

Secret Of Mana I

Secret Of Mana II

Secret Of Mana IIΙ (το απόλυτο...στα γιαπωνεζικα : Seiken Densentsu)

Tales Of Phantasia

Secret Of Evermore

Legend Of Gaia (νομιζω εχει και δυο)

Chrono Trigger

Chrono Chross (PS)

Shining Force

Shining Force II

 

Αν ψηνεσαι για καμια ανταλαγη ROMS δωσε μου μερικές μέρες να ξεθαψω τα back-up μου και επικοινωνουμε.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου