Προς το περιεχόμενο

football manager 2006....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύω ότι θα έχετε παίξει monkey island με τον απίθανο guybrash! Κόλλημα το άτιμο. Ακόμη και τα πρώτα 2 παιχνίδια με τα άθλια γραφικά και τον μηδενικό ήχο

 

 

scum ή κάπως έτσι. Είναι ένας emulator που μπορείς και σήμερα να τα ξαναπαίξεις.

 

 

Για να πω και γω τον πόνο μου....

 

Amiga Forever. Amiga rules.. Και όλα τα σχετικά.

 

Και για να είμαστε και στο πνεύμα του forum, τον noisatracker και τα συναφή tracker τα θυμάστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και για να είμαστε και στο πνεύμα του forum' date=' τον noisatracker και τα συναφή tracker τα θυμάστε;[/quote']

 

 

Είχα κάποτε το madtracker και καθομουνα και του εβαζα γυρισματα σε τομ ενω ακομα βαργε πιατινια αχαχαχαχ....αλλα ειχε πλάκα

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chaostar είμαι πολύ μέσα στα πράγματα! Tα RPG's που αναφέρεις τα έχω παίξει όλα ενώ έχω τελειώσει τα Shining Force και το Tales Of Fantasia στο Mega Drive(emulator) ενώ έχω roms απο όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια που αναφέρεις και πολλααααα παραπάνω για όλες τις κονσόλες.Περιμένω μήνυμα μόλις ξεθάψεις τα back up! Τώρα έχω ξεκινήσει να παίζω το 7th Saga για SNES!

Συμφωνώ μαζί σου για το Breath Of Fire στο PC...Σχετικά μέτριο και εύκολο... 8)

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chaostar είμαι πολύ μέσα στα πράγματα! Tα RPG's που αναφέρεις τα έχω παίξει όλα ενώ έχω τελειώσει τα Shining Force και το Tales Of Fantasia στο Mega Drive(emulator) ενώ έχω roms απο όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια που αναφέρεις και πολλααααα παραπάνω για όλες τις κονσόλες.Περιμένω μήνυμα μόλις ξεθάψεις τα back up! Τώρα έχω ξεκινήσει να παίζω το 7th Saga για SNES!

Συμφωνώ μαζί σου για το Breath Of Fire στο PC...Σχετικά μέτριο και εύκολο... 8)

 

Ρε θηρίο τελείωσες το Tales of Phantasia; Εγω τον ηπια και το αφησα. Το 7th Saga δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ευτυχώς κατάφερα με την προηγούμενη έκδοση του παιχνιδιού να απεξαρτηθω...στην πραγματικότητα τρελές ώρες,μέρες,εβδομαδες..είχα φάει με μία πιο παλιά έκδοση του,01-02 αν θυμαμαι καλα.γενικα τωρα δεν εχω μεγάλη σχεση με παιχνιδια,μονο κανα rts και που που και που ΜΑΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου