Προς το περιεχόμενο

football manager 2006....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για φανταστείτε ένα videogame... Music Manager! Όπου θα αναλάμβανες γνωστά συγκροτήματα' date=' θα τους έκλεινες live, θα "έφτιαχνες" νέα ταλέντα, θα ήσουν κριτής σε reality, θα κοιμόσουν με τραγουδίστριες...[/quote']

 

Θα έπρεπε να υπάρχει πρόβλεψη για τους ομοφυλόφιλους, οι οποίοι αφθονούν στον χώρο των media. Αλλιώς το παιγχνίδι θα ήταν λειψό.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για φανταστείτε ένα videogame... Music Manager! Όπου θα αναλάμβανες γνωστά συγκροτήματα' date=' θα τους έκλεινες live, θα "έφτιαχνες" νέα ταλέντα, θα ήσουν κριτής σε reality, θα κοιμόσουν με τραγουδίστριες...[/quote']

 

Βαγγέλη, τα πολύ παλιά τα χρόνια, όταν είχαμε μόνο πορτοκαλί και μαύρο στις οθόνες μας (ναι, τόσο παλιά!) υπήρχε ένα παιχνιδάκι σαν αυτό που περιγράφεις! Σχεδόν text only adventure, με κάποιες στατικές εικόνες. Θυμάμαι πως χρειαζόταν και δικό του kernel πάνω από το DOS για να τρέξει.

 

Μη με ρωτήσεις πως λεγόταν, είμαι πολύ γέρος για να θυμάμαι τέτοιες λεπτομέρειες... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παππου μου (chaostar) να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου (FF)!!!Ελεος αδελφε κλαβιεριστα!!Παιξε με τα μανγκα σου εσυ... εγω ειμαι αθλητικος τυπος (αχαχαχαχαχαχ) προτιμω τα ποδοσφαιροτετοια κ FPS... (sniper elite ....θα την πατησετε τρελα)

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παππου μου (chaostar) να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου (FF)!!!Ελεος αδελφε κλαβιεριστα!!Παιξε με τα μανγκα σου εσυ... εγω ειμαι αθλητικος τυπος (αχαχαχαχαχαχ) προτιμω τα ποδοσφαιροτετοια κ FPS... (sniper elite ....θα την πατησετε τρελα)

 

Metalash δε λέω εθιστικά τα FPS(είμαι χρόνια φανατικός του Doom)αλλά για να πώ την αλήθεια με κόλλησε 10/10 μεν αλλά για λίγους μήνες ενώ τα FF με κόλλησαν 9/10 αλλά για μερικά χρόνια(μέχρι και σήμερα)

 

Τώρα θα μου πεις περι ορεκτικών μπλα μπλαμπλα και θα έχεις δίκιο.Ασχολήσου λίγο όμως να δεις(αν δεν έχεις ασχοληθεί ήδη :wink: )

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και που ανοίξαμε παιχνιδοσυζήτηση ας συμμετάσχω και γω. Κολλημένος με το ISS από το 95 σαν φοιτητής στη Θεσσαλονίκη, όπου διοργανώναμε 12 ωρα πρωταθλήματα, συνεχίζω να παίζω με φίλους τον απόγονό του PES5 ή WE9 όπως θέλετε πείτε το. Όλα αυτά στο PS2 φυσικά. Στο PC παίζω FPSs με αγαπημένα τα Far Cry, Call of Duty και Half Life 2. Σήμερα παραλαμβάνω το Call of Duty 2 και κάτι μου λέει ότι προβλέπεται ξενύχτι. ¶λλα παιχνίδια που γουστάρω είναι τα Gran Tourismo και οι σειρά των WRC.

Περιμένω με τρέλλα το PS3 την ερχόμενη ¶νοιξη :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι θα έχετε παίξει monkey island με τον απίθανο guybrash! Κόλλημα το άτιμο. Ακόμη και τα πρώτα 2 παιχνίδια με τα άθλια γραφικά και τον μηδενικό ήχο

πΛΗκτΡΑ ΑγγΙζΩ ΚΑΙ Σ' αυΤΑ ΠανΤΑ ελΠΙΖΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου